Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Mirallas je kao i Walcott (ili Michu prošle godine) OOP, tj. napadač koji je u FPL izlistan kao igrač sredine terena.Takvi igrači su uvijek dobra kupovina. A i kad god sam ga gledao ubijao je protivnike, mnogo je dobar igrač Belgijanac.Što se tiče povrede Walcotta, postoji mogućnost čak i da sutra zaigra za reprezentaciju, tako da me ne brine njegov izostanak.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Queens Park Andjus 19. tim u Champppionshipu™.Segundo se javio putem privatne poruke da se vraća za 2 dana sa odmora i da će pokušati da sastavi nepobediv tim do dedlajna i njega računam kao verovatnog 20-og.Po meni, valjalo bi da skupimo još 4 tima i da formiramo pravu Championship ligu. Tada bismo imali vremena i da prilagodimo imena.Ja sam danas opet izmenio Morževe Junajted i sad su u verziji 5.0Najskuplji napadač ima cenu od 8.0, a ceo napad 21.5 :(Sredina je zato dominantnija i mislim da će donositi mnogo više poena od napada.Pa ipak, u prvom kolu očekujem da mi znatnu prednost donese Čelzijeva odbrana, gde će se tražiti i konačan kapiten.

Link to comment

ja se izvinjavam svima, ali neću da menjam ime kluba iz prostog razloga što pored ove igram još nekoliko liga a fantasy football igram 5-6 sezona (od početka) pod ovim imenom. budući da se radi o premijer ligi gde se, jel'te, drži do tradicije (ko je rekao Hull?), rizikovaću da budem prognan u championship ali odbijam da promenim ime.hvala na (ne)razumevanju!

Edited by Baba Ji
Link to comment

Kalabaster je kralj, koji se nije pojavio na dogovorenom draftu u nedelju.I ja igram jos n liga pa mi nije problem da dodam Cardiff ispred imena tima. Ne vidim zasto je to problem.

Link to comment
Cak i ne mora celo ime, moze i samo na kraju skracenica od 3 slova, prethodno ime tima ostaje sasvim prepoznatljivo.
Pa Baba Ji-u je pripao WBA, nemoš kraće :DFK Pastir WBA... Al dobro, neće čovek... Edited by zoki82
Link to comment
ja se izvinjavam svima, ali neću da menjam ime kluba iz prostog razloga što pored ove igram još nekoliko liga a fantasy football igram 5-6 sezona (od početka) pod ovim imenom. budući da se radi o premijer ligi gde se, jel'te, drži do tradicije (ko je rekao Hull?), rizikovaću da budem prognan u championship ali odbijam da promenim ime.hvala na (ne)razumevanju!
+1 Meni je malo glupo da menjam ime posle sto godina. I da ne zvučim prepotentno, ali PPP mi je tek druga liga po važnosti.
Cak i ne mora celo ime, moze i samo na kraju skracenica od 3 slova, prethodno ime tima ostaje sasvim prepoznatljivo.
U mom slučaju bi bilo vrlo problematično jer bi to bila skraćenica omraženog kluba, a zna se za koga navijam.
i ja igram druge lige pa sam napravio drugi klub da isposhtujem pravilo
Ne znam koliko je ovo rešenje, sve i da kopi pejstujem sve transfere iz originalnog u kopiju. Posebno vođenje drugog kluba ne dolazi u obzir.
Link to comment
Ne znam koliko je ovo rešenje, sve i da kopi pejstujem sve transfere iz originalnog u kopiju. Posebno vođenje drugog kluba ne dolazi u obzir.
ja cu kopi pejstujem. jedan transfer nedeljno i 2 wild carda mi nisu problem
Link to comment

E pa jbg, stvarno je glupo da 17 ljudi ispoštuje dogovor, a da je vama bezveze da dodate tri slova u naziv kluba. A izgovori su najjači. Svi znaju za koga navijam... :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...