Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cestitke Prasline! Na kraju sam izgubio zbog transfera viska kojeg sam potrosio na Mirallasa :isuse:

 

Нисам видео поруку до сада, сори.

 

Хвала.... и хвала.  :D

Link to comment

Nije loše Champppionship prošao u prvoj rundi. 6 od 12 se plasiralo dalje, 10 od 20 kod PPPremiershipa. Od toga 4:4 u direktnim duelima.

 

Ja sam mislio da pustim kup niz vodu, ali ću u kolima u kojima igram protiv nekativnih u Champppionshipu obratiti punu pažnju na rivale iz najmasovnijeg takmičenja. :)

Baš zbog toga, ako me Praslin izbaci, moći ću da se vadim da je to isključivo zbog bitnijeg meča protiv FC Ronina. :)

Link to comment

Мирно спавај, нано, већ сам на -8 а тек нас чека куп и заказивање дуплих кола... Ненадано сам добио клевер бастарда због одлагања, па се частим једним колом трансфер наркоманије. 

 

Ecstasy4.jpg

Link to comment

Mogao si da sacekas i do sledeceg kola s tim cascavanjem.

 

Хвала што се цимаш око купа и извини што не нудим помоћ, много ми прија да неко други то организује (а да није Толаа, наравно).

 

I nama svima prija kad ti ne organizujes, pogotovo onima sto su igrali u onom tvom nesrecnom nazovi kupu.

Link to comment

Au, baš idemo suprotnim putevima. :D

Ja odlučio da se krpim sa ovim što imam, pa da za ono kolo iza imam 2 transfera, kada se bude igralo svega 8 mečeva :)

Mada, ako sad uture ovu neodigranu Evertona, možda uletim u dodatne transfere. Tu nemam nijednog igrača, a to je bila prelomna tačka zašto sam dobio u prvoj rundi kupa. :)

Ne znam, daleko je 22. feb. i ne treba lomiti preko kolena. ;)

Link to comment

Ja sam resio da bojkotujem ovaj Timmijev kup zbog radi neregularnog zreba, jel da

I ne znam koji ce nam djavo ti Frutela kupovi od 26og do 30og kola? Dajte jedan koji ce se zavrsiti u 38. kolu

Link to comment

Ja sam resio da bojkotujem ovaj Timmijev kup zbog radi neregularnog zreba, jel da

I ne znam koji ce nam djavo ti Frutela kupovi od 26og do 30og kola? Dajte jedan koji ce se zavrsiti u 38. kolu

ja sam u onom predictoru, koji ste svi bojkotovali, stavio da ti osvajas kup. nikad ne omane.

Link to comment

Po cemu je, leba ti, bilo kome opstanak osiguran? Imas samo dve pobede vise od Praslina koji je na poslednjem mestu koje vodi u baraz. I ja nizem pobede, pa se penjem po jednu poziciju mesecno. Razlika izmedju 5og i 15og - tri pobede :isuse:

Mnogo toga se moze zasrati u preostalih 12 kola

 

Swagger brate, ne razumes ti to :-)

Link to comment

Испадају, а 16. и 17. из Пппремијера се мере по броју бодова са 5. и 6. из Чемпионшипа и ко је бољи победу нек' слави. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...