Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Kupujmo odloženetm.

 

 

Uf, to ce biti majka svih odluka. Toliko duplih kola, da covek prosto ne zna sta da radi. I gomila timova.

Samo da ih sve zakazu tamo negde od 33. kola, pa na dalje. Hvala bogu da jos imam WC

 

Link to comment

kako sam ja fino izgubio od daddyja. od odbrane smo sinoc izvukli i ja i on po 25 poena, samo on od 2 igraca vise. veceras smo imali 5-6 potpuno istih igraca, samo je on ima krauca koji je trebalo da nadmasi hazardova 2 poena. kad je dao gol jos na pocetku ostao sam bez ikakvog manevarskog prostora.

 

u kupu je moca pociscen rutinski.

Sere me vec neko vreme :-)

 

Pogledaj mi rezultate, nemam pobedu sa vise od 5 razlike ko zna od kad

Link to comment

Po cemu je, leba ti, bilo kome opstanak osiguran? Imas samo dve pobede vise od Praslina koji je na poslednjem mestu koje vodi u baraz. I ja nizem pobede, pa se penjem po jednu poziciju mesecno. Razlika izmedju 5og i 15og - tri pobede :isuse:

Mnogo toga se moze zasrati u preostalih 12 kola

Link to comment

Po cemu je, leba ti, bilo kome opstanak osiguran? Imas samo dve pobede vise od Praslina koji je na poslednjem mestu koje vodi u baraz. I ja nizem pobede, pa se penjem po jednu poziciju mesecno. Razlika izmedju 5og i 15og - tri pobede :isuse:

Mnogo toga se moze zasrati u preostalih 12 kola

 

Три победе деле 5. и 16, а не 5. и 15!  :mad:

 

Једино си сигурни Лезилеб и Тотенхем јер имају више од 16 победа. Сви остали су у игри за испадање, само су шансе различите.

 

Ако мислите да сте сигурни на 3. или 5. или 7. месту, ено га црни Пантелија: како тај човек нема среће и у каквој је стравичној серији, мени је лоше када му гледам резултате а могу мислити како је њему. Не бих ни провалио шта му се дешава да та његова црна серија није започела поразом од мене. Сећам се да сам био у фазону "какве везе има што сам њега добио када је 10 места изнад мене". Осам кола касније, уз измене, промене капитена, довођење играча у серији он и даље никога не може да победи (7 пораза и 1 нерешено). Таман ми се јуче учини да ће добити и онда га сјебе одлагање утакмица после којих сам га коначно престигао на табели.  :o

 

Ванредно се шиба екипа са дна. Сви су к'о боксери на врховима прстију, кида се за опстанак. Мислим да у последњих 4-5 кола имамо позитиван скор са горњим домом, никога не успевам да престигнем (осим Пантелију) иако имам 3 победе за редом јер сви побеђују фаворите. Пада се само након међусобних дуела. Ево Буљарице у последња три кола пораз од мене и нерешено са Ливерпулом а човек се креће од 300. до 1500. места на свету. Добио само Стоке. Кардиф у последња три кола трснуо од Мисирки и Сандерленда. Лезилебовића развалио Хал 64:46...

 

Много јако шибање за опстанак, масиван ристепак браћи у казамату!  :Hail:

Link to comment

upisani rezultati kupaprovjerite da li ima gresaka

Значи ако победим Моржеве играћу против победника Q и R дуела?Хвала што се цимаш око купа и извини што не нудим помоћ, много ми прија да неко други то организује (а да није Толаа, наравно).
Link to comment

Наша™ ће бити Моја, а за Премијер се бојим да си у праву. Тешим се што ћу након испадања у Чемпионшип моћи да те терам на кукњаву додатна 2 пута годишње.  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...