Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam, očekivano sam poražen od premijerligaša.

 

edit. sad kad sam ispao iz kupa, mogao biih ljucki da praslinujem tokom ovog kola--sledi mi još jedan meč protiv neaktivnog tima. samo kako znati šta će da bude za koju nedelju, ko će kad da igra dupla kola...

Edited by malkin
Link to comment

ali zasto to rade kad bar taj mec moze da se odigra prije sledeceg kola?

 

Valjda zato sto nije sigurno da ce moci da se odigra pre sledeceg. Oni zatvaraju kolo kao sto je planirano da ga ne bi otezali danima, jer se ne zna kad ce biti odluka o novom datumu, pa da se ne bi desilo da drze otvoreno kolo, a onda svakako da ga zatvore bez te utakmice. Ovako ako se tekma prebaci za datum pre sledeceg kola, ona pripada sledecem kolu. Jednostavnije je.

Link to comment

Au bokte, ja izgleda izbacio favorizovanog Buljaricu iz kupa! :D Adebayor jednoručno nadoknadio 15 poena minusa i još prebacio :Hail: :hail:

Juče je izgledalo nemoguće nakon što je njegov Collins dao gol i imao poludelog Marshala na golu.

Da je Everton igrao, verovatno bih izgubio.

 

Na kraju, 46 poena sa 9 igrača u polju, bez golmana.

 

U Champppionshipu, 110% jedva da je nakrpio 5-6 igrača, mada bih i tu izgubio da nije bilo poludelog Togoanca. :)

Link to comment

kako sam ja fino izgubio od daddyja. od odbrane smo sinoc izvukli i ja i on po 25 poena, samo on od 2 igraca vise. veceras smo imali 5-6 potpuno istih igraca, samo je on ima krauca koji je trebalo da nadmasi hazardova 2 poena. kad je dao gol jos na pocetku ostao sam bez ikakvog manevarskog prostora.

 

u kupu je moca pociscen rutinski.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...