Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

auh, dobro je. bog poživio Žirua i RVP-a, mogli su protivniku da donesu pobedu.

 

clever bastardu čestitam zaslužen trijumf u ppp kupu, jedinom autentičnom i zvaničnom.

 

edit. od oko 40 poena, blizu 30 mi doneše tri odbrambena igrača. nikadigračVilfride, Riki i Suki ni gola ni asistencije. napad mi je u onoj stvari (kurcu).

Edited by malkin
Link to comment

Cestitke Sanderlendu, jbg upropastilo me neigranje Sitija, racunao sam na CS sveze kupljenog Kompanija :isuse:

 

A i protivnikov Staridz je bas morao i gol i asistenciju da ima.

Link to comment

ima li sanse da se bar everton - cp odigra u okviru ovog kola?

 

Ne, sklonjene su sve odlozene utakmice sa spiska 26. kola na FPL sajtu. Oni ce da obracunaju poene i promene H2H tabele nocas.

Link to comment

Hvala Malkine :)Prasline, kakva je situacija u nasem duelu? Ne vidim dobro preko telefona

 

Не знам, брате, искрено да ти кажем. Било је практично готово, онда су Фуламџије направиле пенал над Стариџем у 90' и то му је донело још једну асистенцију. Рачунам већ пет пута и сваки пут добијем други резултат, али ми се чини да са 3 бонуса Адебајора и 3 бонуса Стариџа изгледа добијам 55:54. 

 

едит:

Ја имам 42 бода на терену, улази Боруц са 8 и Берахино са 5 - то је 55. Још три бонуса за Стариџа и ето ми 58. 

Ти имаш 47 на терену, улазе Влар са 9 и Ливермор са 2, то је 58. Ишао си 4 у минус, то је 54. На то 3 бонуса Адебајору и ето 57.

Edited by Праслин
Link to comment

Ko ce sacekati tek sledeci vikend za sledece kolo :isuse:

 

Na kraju, Stevica iz penala zamrezio, malo je falilo da okrenem protiv Sanderlenda. Kada se obracunaju bonusi po mojoj proceni izgubicu 63-61 :isuse:

 

Dzerardov zuti karton u 90. minutu, i 1 odbrana Minjolea za nereseno.

 

A i Staridz je bas sad morao sve da uradi, gol i dve asistencije :isuse:

Link to comment

Stuki car, 15 poena :hail:I dalje mi je nevjerovatno da se ljudi kao nesto dvoume i uzimaju kojekakve idiote.

 

48 poena sa 9 igraca i golmanom za mene, prosjecno kolo i pobjede u svim ligama sem protiv Prslina™ usranka.

Zaboravio sam protiv koga igram u kupu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...