Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Obnavlja se od prethodnih godina, pa ne moramo svi da ulazimo ponovo.edit - i ne deluje mi da sam se pretrgao sa objasnjenjem pa da dodam - mi koji smo već igrali smo tu automatkski hoću reći. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Sta ces, zivot je surov :(Nego, evo dva interesantna dokumenta...https://docs.google.com/file/d/0B03D_KnVF1fRcVBoZU5PbGdSQzA/edithttps://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AiIgkb7euD-9dFMwV1huU040dzhHaU9iUUZuaWVuMEE#gid=11Doduse, deo o nastupima i nije bas 100% precizan (nema mi Ravela), ali moze da posluzi

Link to comment

Ovo je postalo bolesno koliko sam puta promijenio tim.Hazard, Walcott, Mirallas, Arsenalov odbrambeni (Sagna ili Mert) i neko iz odbrane Chelsea (Ivan ili Cole) su mi jedino sigurni. Ostatak tima mi zavisi da li idem sa RVP ili bez, te da li ću se odlučiti za Lukaku, Benteke DGW combo ili neku drugu varijantu.Kako god izaberem, posle pola sata sam ubijeđen da sam se grdno zajebo i da je ona druga kombinacija dobitna. Opaka droga je ovaj FPL...

Link to comment
Prasline, koga ocekivati u WHU zadnjoj liniji na otvaranju?
Ја типујем на Демела, Рида, Томкинса и Раца. Могуће је и да ће Колинс бити уместо Томкинса, али вуче неку повреду а и овај клинац је бољи па ми се чини да ће га Сем пробати на првој утакмици јер је лак противник и домаћи терен, а и уобичајени првотимац Колинс неће да се љути јер, ето, има тај проблем са коленом. О'Брајен би могао да одигра само део, да ли пре или после Раца не знам, ја бих волео после пошто сам Раца ставио у свој тим :)
Ovo je postalo bolesno koliko sam puta promijenio tim. Opaka droga je ovaj FPL...
О, да. :isuse:
Link to comment
Ovo je postalo bolesno koliko sam puta promijenio tim.Hazard, Walcott, Mirallas, Arsenalov odbrambeni (Sagna ili Mert) i neko iz odbrane Chelsea (Ivan ili Cole) su mi jedino sigurni.Ostatak tima mi zavisi da li idem sa RVP ili bez, te da li ću se odlučiti za Lukaku, Benteke DGW combo ili neku drugu varijantu.Kako god izaberem, posle pola sata sam ubijeđen da sam se grdno zajebo i da je ona druga kombinacija dobitna. Opaka droga je ovaj FPL...
Sto Mirallas?Uolkot je valjda povrijedjen nesto.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...