Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka čast San Epifaniju. Odlično kolo. :) Realno, da se meni provukla još neka asistencija ili gol za Van Persija, bila bi nezaslužena pobeda, zbog onoliko poena na klupi od Škrtela.Morževi se već okreću idućem kolu za 2 dana i uz jednu izmenu na sredini, nastaviće borbu za ulazak u PPPremier ligu iduće godine. ;)

Edited by DrZoidberg
Link to comment

Hvala na cestitkama doktore Zoiderg :thumbsup: .Na kraju mi se smilovao Persi, te je onaj trenutak pomracenja uma ostao nekaznjen. Sve u svemu, junacki se drzim sredine tabele u svojo debitantskoj sezoni u Cempionsipu.

Link to comment

Cestitke Letecim Magarcima na pobedi. Sada sledi period utakmica sa ozbiljnim protivnicima i borba da se sacuva pozicija koja vodi u elitni rang, kao i nastavak borbe u overall kupu posto je i ovaj protivnik potucen :) PostoRooney ocigledno igra veznjaka koga kratkorocno predlazete za napad uz Suareza i Staridza? Da li probati Negreda za naredna 2 kola?

Link to comment

Cestitke za Feia,zasluzena pobeda. Dvoumio sam se izmedju Mate i Azara za kapitena, izabrao prvog, a bizarno je to da sam izabrao drugog ,svejedno bih izgubio...Svakako manje nerviranja nego li u proslom i pretproslom kolu kada su me smlatili autsajder (prestigao -25) i neaktivac (drugi najbolji skor u ligi, za to kolo) danas naravno jedan od najgorih :isuse: U sledecem kolu idem hrabro protiv zadnjeg na tabeli (ima zakucane V.P i Zirua i cudesnim spletom okolnosti manje povredjenih igraca) Pa sta bude :D Bar Sheep ne moze izmaci sledece sezone...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...