Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sukiju se daje traka da iskontriras protivnika a skoro u svakom kolu moze da se nadje neki bolji izbor. Doduse kad god sam ja nalazio te bolje izbore ovaj bi podivljao.

Link to comment
Da se pohvalim i ja jednim bizarnim detaljem. Po prvi put sam ostavio Skrtela na klupi, a i to sam ga zacementirao na poslednje mesto.
:ziga: :ziga: :ziga:
Link to comment

Za sada još uvek imam minimalne nade za pobedu protiv San Epifanija.Adebayor dao gol, Barkley ušao i time (za sada) sprečio ulazak Škrtela sa poslednjeg mesta na klupi. Bilo bi još bolje da je Eriksen izdržao još 2 minuta na terenu i dobio 1 poen za clean sheet.Ovako mogu da se nadam 2 bonusa za Adebayora pa da u poslednji meč uđem sa zaostatkom od 33:46Meni preostaje vPersie kapiten, a ljutom rivalu Januzaj i Evra. U slučaju da Januzaj ne uđe, bojim se da mi ni Hazardolika partija VanPerse ne bi pomogla. :) Ovako bi možda 2 gola i primljen gol Uniteda možda odradio posao. :/

Link to comment

Ako Adebajor ostane na 2 poena bonusa, treba mi 2 poena Mate za pobedu protiv Pantelije, ako ipak dobije 3 bonusa, onda mi trebaju 3 Matina poena. :jerry: Verovatno ce primiti gol i dobiti (bar) zuti karton.Makar sam na pogadjalici usla u + posle ove utakmice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...