Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Nemaš pojma, Košelni je danas kiksara, Suki i Stuki dvocifren broj bodova... :D
Jedini dvocifreni je Sterling bez bonus i evetualnog cs (naravo u timu :kralj: )
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

OK, nisam smeo da gledam utakmicu. Prebacio kapitena na Azara jutros. Izasao malo do grada, vratio se i video 5-1. Spremio se govno da pojedem, kad ja tamo a ono medjutim™. Suki samo asist. Kako?

Link to comment
OK, nisam smeo da gledam utakmicu. Spremio se govno da pojedem, kad ja tamo a ono medjutim™. Suki samo asist. Kako?
+1ni meni nije jasno. ja sam se uključio na 4-0 i mislio da sam gotov kad sam video rezultat.
Link to comment

Gebidonara na klupi, vec vidim scenario: ne primaju gol a on ulazi u 82.@ nemaci pojma, 2 gola iz prekida Gerrard --> Skrtel, jedan Suki --> Sterling, taj nisam ni vidio, jedan Sterling sam u kontri i kod jednog je valjda Kitunjo™ asistirao Stukiju, takodje neka kontra.Suki je imao stativu.

Link to comment

koji je đavo Pojetu? vadi Borinija u 11. minutu, uvodi odbrambenog, prima gol pet minuta kasnije.edit. aaa sad vidim, retard Braun.

Edited by malkin
Link to comment

Jbte Gebidon samo 2 tekme propusti za celu sezonu, i danas trecu kad igraju kod kuce za opstanak.Ozbiljno sam racunao na njegov CS, ovako ce uci Mert sa 0 poena. Neka udje Gebidon i u 90. makar 1 poen da donese, kad je vec ovakva situacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...