Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Video sam da ima NoviZamak pa rekoh da i ovo moje moze da prođe, ako se ostalima ne uklapa promeniću ime u samo Svonsi :-) Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo je nezgodno reimenovanje timova za Champppionship™ zbog više faktora. Prvo, to pitanje da li su prvorangirani oni ispali iz Premier lige, onda ko će sve učestvovati od prošlogodišnjih igrača, a na kraju koliko će timova biti u ligi.Ja iskreno ne bih dirao imena za Championship. U Premiershipu, situacija je kristalno jasna i tu nema problema. ;)

Link to comment

Prošlogodišnji takmičari (+Segundo) koji se nisu prijavili za H2H će u roku od 10 minuta dobiti privatnu poruku sledeće sadržine: :)Poštovani PPP fantasy takmičaru,komesarijat Champppionship™ lige Vas zove da se priključite ovosezonskom tradicionalnom H2H forumskom takmičenju.Prošlogodišnja velika PPP liga je sada podeljena na 2 manje, pa su prvih 20 otišli u elitu, a mi ispod 20. mesta u šampppionski brod™. Ova liga je ujedno i kvalifikaciona za ulazak u elitu iduće sezone, tako što će prvih troje ići direktno, a 4. i 5. će upoređivati svoj classic skor sa 16. i 17. iz PPPremiershipa™, pa će oni sa više poena imati prednost.Očekuje se Vaša prijava, kako bi liga dobila na jačini i neizvesnosti. Rok za prijavu bi trebalo da bude do 16. avgusta u 23:59, kako bi stigli sve da kompletiramo do ujutru kad počne prva utakmica. :)E da, ono najvažnije. Kod za ligu je:356316-92121a tema za diskusiju na forumu je ovde .

Link to comment

Odlično, popunjavamo se. To je sad 17 igrača, a poslao sam 6 pozivnica prošlogodišnjim takmičarima. :)Zaboravih da pomenem da svi prošlogodišnji upadaju u ligu automatski, a novi treba da se jave na temu (ili meni lično preko privatne poruke) sa imenom svog tima kako bih znao da neko nije upao sa strane kao prošle godine. Takvi će biti automatski izbačeni.Primeri pravilne prijave su Topolice Utd i FC Corky Buchek :)

Link to comment
Malo je nezgodno reimenovanje timova za Champppionship™ zbog više faktora. Prvo, to pitanje da li su prvorangirani oni ispali iz Premier lige, onda ko će sve učestvovati od prošlogodišnjih igrača, a na kraju koliko će timova biti u ligi.Ja iskreno ne bih dirao imena za Championship. U Premiershipu, situacija je kristalno jasna i tu nema problema. ;)
Pošto sam bio prvi ispod crte, promenio sam ime ime u Wigan. Da menjam?
Link to comment

Ja bih ostavio da svako bira svoj naziv. Jedino kada bismo kompletirali ligu (na primer na 24 igrača) dan-dva unapred, onda bismo mogli da se pozabavimo imenima timova, pa dodavali championship ime. Ali bojim se da će kompletiranje lige trajati do poslednjeg minuta dedlajna pa nećemo znati ni tačan broj timova, a to automatski znači da nema preterane poente za championship nazivom. :)Osim ako neko tako preferira, naravno. Može slobodno da stavi ako mu tako više odgovara. ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...