Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji ste vi štreberi... I na rekreativnom fudbalu sam najviše voleo da derem ove koji dođu pola sata ranije teorijski potkovani, sa taktičkim zamislima, trakom za kosu, štucnama, bidonom punim nekog energetskog napitka... Amateri. Drugoligaši.
Ajde ti "ubico strebera" bolje sredi tim na Draftu.
Link to comment

20+12u prvoj ligi, svakako, niko nema manje od 1300 bodova, dok u drugoj oko 12. mjesta su timovi s oko 1200 bodova. jedino biva ostecen fc ronin koji je 15. sa 1333, ali kad vec toliko nema srece da ga zatucemo jos malo. magare, blato i tako to. :D

Link to comment

inace, ovdje ocekujte kup nakon vikenda. posto postoji mogucnost, ubacicu i predictor pa uz registraciju mozete da popunjavate bracket do sledeceg petka, cisto da i duno ima cemu da se nada.ako neko zeli da bude koorganizator, konkurs je i dalje otvoren.

Link to comment
20+12u prvoj ligi, svakako, niko nema manje od 1300 bodova, dok u drugoj oko 12. mjesta su timovi s oko 1200 bodova. jedino biva ostecen fc ronin koji je 15. sa 1333, ali kad vec toliko nema srece da ga zatucemo jos malo. magare, blato i tako to. :D
Raduj se mojoj nesreci, sitna duso <_< .
Link to comment
Ja samo da javim sledećem protivniku San Epifaniu da ga čeka vPersie sa kapitenskom trakom. :)Izmenu sam potrošio na remont odbrane, pošto sam za ovo kolo jedva skrpio 3 igrača u istoj.U onom tamo kolu očekujem dovođenje Zahe, u slučaju da odigra više od 60 min. ;)
Suprotstavice mu se nekad neugodni Benteke © -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...