Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala na cestitkama, skromnih 54 boda na kraju ali dovoljno za pobedu u super kupu, u ligi nad direktnim konkurentom za prolaz i u overall kupu zahvaljujuci 1 bodu razlike.

Link to comment

Gledam BBC i cekam MOTD, a u dnevniku javise da je tube strike On.U pitanju su dva dvodnevna strajka, prvi ove nedelje, i jos jedan sledece. Taj strajk sledece nedelje moze da sjebe midweek utakmice u Londonu. Bar su u proslosti odlagane zbog toga. Mislim da su Arsenal i WH u pitanju (i njihovi rivali, jel da). Nista nije garantovano, naravno

Link to comment
Hvala na cestitkama, skromnih 54 boda na kraju ali dovoljno za pobedu u super kupu, u ligi nad direktnim konkurentom za prolaz i u overall kupu zahvaljujuci 1 bodu razlike.
Pa ja tek sad provalio da ti imaš Nastasića, kako te je ustvari ukenjalo što nije dobio crveni, tad bi ja dobio za 1 bod... :D Edited by zoki82
Link to comment

Jebeni forum, sinoc me zajebavao celo vece, nisam ni video da mi triput uneo istu poruku (prethodna strana). Jbg moje izvinjenje, visa sila.Jos jednom cestitke Praslinu, zasluzena pobeda, kao Murinjo sinoc ;)

Link to comment

Хвала, Дуцо! Џентлмен си и у победи и у поразу, а не као ова Толаа. :puke:Ник, честитке за куп. :0.6:

Edited by Праслин
Link to comment
Хвала, Дуцо! Џентлмен си и у победи и у поразу, а не као ова Толаа. :puke:
Postoji nepremostiva prepreka izmedju dzentlmenstva i mene: visak X hromozoma.
Link to comment
Cestitke Malkinu na jos jednom porazu :(
hvala; stvarno sam bio ubeđen da će tvoji arsenalovci da mi presude, ali eto, imao sam mnogo sreće i Banetovu levicu na svojoj strani. nego, nbg, jel može jedan mali dajdžest: šta se konkretno dobija za tih deset funata na skautu?
Link to comment

Ja samo da javim sledećem protivniku San Epifaniu da ga čeka vPersie sa kapitenskom trakom. :)Izmenu sam potrošio na remont odbrane, pošto sam za ovo kolo jedva skrpio 3 igrača u istoj.U onom tamo kolu očekujem dovođenje Zahe, u slučaju da odigra više od 60 min. ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...