Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Dobrodošao u borbu za opstanak, ovde je najbolje zezanje!!! :naughty:
Лаже дрипац, одвратно је. Када изгубим утакмицу по два-три дана сам нервозан, дерем се по кући, свађам са свима на послу. Жена ме већ више пута уљудно замолила да се оканем Фантазија јер утиче на наше односе, спасило ме само што сам је слагао да сам изгубио два-три пута када сам добио и сав срећан после тога редовно бацао ђубре и причао са децом о школи и игрицама па је поверовала да моје психичко стање нема везе са Евертоновим клин шитовима и Лалалиним бонусима. Једино што више не добијам утакмице те сам константно у курцу. Плашим да ће ме прогласити клинички депресивним па ћу и у болнаји да завршим. Класична болест зависности. Наравно, ако добијем Дуцу чудотворно ћу се исцелити. :fantom:
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Са Дуцом тренутно 41:31, рачунајући и бонусе (3 Стариџ, 2 Кошелни за мене; 1 Сања за њега) и поене које смо изгубили због додатних трансфера (он 4, ја 12). Сутра за мене играју Силва и Азар, а за њега Јаја, Коларов и Асплиликуета. Највећи страх ме неко од ових Дуциних не заигра па да му са клупе као трећа замена уђе Колбак са 12 поена. :isuse:У сваком случају, пресрећан сам што и са -12 уживам у борби до понедељка увече. :ss1:
Изашли тимови, играју и Коларов и Аспиликуета. Мислим да ћу ипак зажалити због Коларова, убија када је и Џеко џекане мали шумски звекане у тиму.
Link to comment

DzekoSilvaTeriAzarPa da pocnemo... :fantom:*veceras nisam otisao u Kinoteku, da bih gledao ovo sranje. Pa posle nek kaze neko da drustveni zivot ne trpi zbog fantazija

Edited by nbg4ever
Link to comment
Изашли тимови, играју и Коларов и Аспиликуета. Мислим да ћу ипак зажалити због Коларова, убија када је и Џеко џекане мали шумски звекане у тиму.
Toliko od mene. Vidimo se za vikend
Link to comment
Изашли тимови, играју и Коларов и Аспиликуета. Мислим да ћу ипак зажалити због Коларова, убија када је и Џеко џекане мали шумски звекане у тиму.
Toliko od mene. Vidimo se za vikend
Link to comment
Изашли тимови, играју и Коларов и Аспиликуета. Мислим да ћу ипак зажалити због Коларова, убија када је и Џеко џекане мали шумски звекане у тиму.
Toliko od mene. Vidimo se za vikend
Link to comment
Ниси ваљда луд да не гледаш Енглезе већ Италијане?
Sto jes, jes. Tornatore je Tornatore, ali DzekoSilvaAzarTeri je DzekoSilvaAzarTeri :DA i poslednji put kada su se poklopili, Ravel je dao gol Noricu u gostima i sjebao mi Tarnera, te sam izgubio h2h. Bad omen...
Link to comment

Победисмо и Мурињо и ја. Истина, он није стартовао са -12, али 'ајде да му не кварим прославу инсистирањем на овом очигледном доказу моје менаџерске супериорности. :)

Link to comment
Pa moram tako ako hocu da imam ikakve sanse da stignem. Ako igram isto sto znam da ce svi igrati, tako nema sanse da smanjim razliku. Ovako mogu bar da pokusam, pa ako uspe, uspe, ako ne, ne gubim mnogo, isto mi je ako na kraju zavrsim 5. ili 10.
Najbolje da ces smanjiti razliku igranjem saljivdzije™ na X2 utakmice :fantom:75 na kraju, ispade dobro kolo.Cak sam i na fantaziju solidan za promjenu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...