Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cestitas mi zato sto gubim samo 10-ak razlike? Pa dobro :fantom:Na pogadjalici lose, sve ikseve sam promasio, imam 50 na Sitiju, 30 na Arsenalu i nista vise.
Jbt, kao da prepisujemo...ja isto tako na pogadjalici
Link to comment

Vodim 12 protiv Evertona, sutra njegovi Coleman i Welbeck protiv mojih Jagielke i Hazarda.Cabaye i Yaya pokidali, potajno sam se nadao da Arsenal primi gol, jer on u odbrani ima dvojicu a ja jednog. Ali i ovako mi se smesi pobeda evilsmile.gif

Link to comment

Saranio me Cabaye, gubim 9 a ostali mi Rumun, Coleman i Eriksen a 25. maju Lloris, Dawson i Januzaj.. Nada umire poslednja :unsure:U Praslinovom kupu neizvesno protiv ubi bobija.. Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7025X уз помоћ Тапатока

Link to comment

za sada igram nerešeno u čempppionšipu. treba mi da Doson i Adebajor nadmaše Azara.a u kupu ću da izgubim od Koltrejna. mada spreman sam da ne priznam poraz; sumnjiva je regularnost takmičenja u kom se moj tim vodi kao "Metallurg Sheffield." :fantom:sad je glavna dilema da li iskoristiti wc ili sačekati zadnji čas i onaj skraćeni gw krajem meseca... jel ima uopšte neke nade da će biti značajnijih transfera? sve se nešto nadam da će Diego Kosta da skokne do Londona, ili tako nešto...

Link to comment

Malkine, moji Morževi nastupaju protiv tvojih Metalurga u sledećem kolo Čempppionšipa.Ako ništa drugo, valjalo bi da iskoristiš divlju kartu, jer sam ja moju upravo unovčio. ;)Kako se prevarih za ovo kolo što uzeh Negreda umesto Aguera, a imao sam pare i za Maradoninog zeta. Još htedoh da likujem što je moj u startnih 11, a zet na klupi, kad na kraju moj 1, a zet 10 poena. :(Inače mi se tim raspadao po šavovima, verovatno je trebalo divlju da spremim i za ovo aktuelno kolo. Ovako padoh sa 2. mesta na 4., a tek mi sledi borba sa vrhom tabele.Kad smo već kod toga, deluje mi da sam ne tako davno igrao protiv Metalurga i naneo im jedan od retkih poraza ove sezone. Ne znam kako se tako brzo igra uzvratni susret.

Link to comment
Saranio me Cabaye...
+1Mada ne mogu reci i da mi moji ovonedeljni izbori poput Lalane i posebno Negreda i Kolarova nisu doprineli. WC nikad bolje iskoriscen, 31 bod. Cestitke Behemothu, definitivno sam zasluzio da ispadnem.
Link to comment

Adebajor ^_^

Malkine, moji Morževi nastupaju protiv tvojih Metalurga u sledećem kolo Čempppionšipa.Ako ništa drugo, valjalo bi da iskoristiš divlju kartu, jer sam ja moju upravo unovčio. ;)Kako se prevarih za ovo kolo što uzeh Negreda umesto Aguera, a imao sam pare i za Maradoninog zeta. Još htedoh da likujem što je moj u startnih 11, a zet na klupi, kad na kraju moj 1, a zet 10 poena. :(Inače mi se tim raspadao po šavovima, verovatno je trebalo divlju da spremim i za ovo aktuelno kolo. Ovako padoh sa 2. mesta na 4., a tek mi sledi borba sa vrhom tabele.Kad smo već kod toga, deluje mi da sam ne tako davno igrao protiv Metalurga i naneo im jedan od retkih poraza ove sezone. Ne znam kako se tako brzo igra uzvratni susret.
jeste, pre samo 4-5 kola smo igrali i dobio si me. raspored je totalno nasumičan.a što se tiče wc, uopšte mi se ne žuri (fala na obaveštenju, usput). dobro mi igra ekipa, još ako Remzi i Čester budu u stanju da se vrate... videću, treba malo da bacim pogled i na parove sledećeg kola.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...