Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

:wub: za Kardif, neprijatelj u brodu™ ima 2 odbrambena iz Sitija i Harta na golu.Svejedno cu da puknem jer je ovo jedno od onih kola kad svi sem mojih igraca osvajaju bodove.
iskusno.btw, išao sam da proverim, čisto da vidim da li je neko stvarno ispucao Siti-kaveriđ na odbranu. Džibere, svaka čast!
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam u prosjeku 3 nelogicna i kretenska poteza po kolu.Npr sad mi je Gabbidon na kraju klupe a igra Turner idiot od kog sam ocekivao da primi 8 golova od MCFC-a. I tako stalno neko sranje...

Link to comment

Kabaj gol i Rodriges isto. Kasorla dva komada a ja juce razmisljam da ce se razigrati i odmeniti Volkota. A dzabe razmisljanje kad ga ne kupih.@fei aka sinja kukavicaKoj si u Pppremiershipu?Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Link to comment

Cestitas mi zato sto gubim samo 10-ak razlike? Pa dobro :fantom:Na pogadjalici lose, sve ikseve sam promasio, imam 50 na Sitiju, 30 na Arsenalu i nista vise.

Link to comment
iskusno.btw, išao sam da proverim, čisto da vidim da li je neko stvarno ispucao Siti-kaveriđ na odbranu. Džibere, svaka čast!
i ovaj moj protivnik ima trojicu sitijevaca u odbrani. ja zato imam jaju i kuna.
Link to comment
cestitke Feiu
:cry:gde će ti duša, sipaš so na ranu u kolu u kom
svi sem mojih igraca osvajaju bodove.
pozdrav za protivnike dovodjenja Yaya Tourea :wub:
najprecenjeniji igrač i najveća prevara posle Kotunja u čitavoj igri. nikad u mom timu.
Link to comment

ključna stvar: Vila mora postići gol.biće tesnije izgleda nego što sam mislio--Hagen ima Minjolea i Azara, ja Dosona i Adebajora. tu smo negde sa poenima, možda je on ispred kad se dodaju bonus poeni (jebo me Nejtan Redmond da me jebo).

Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...