Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Zahvaljujuci poznanstvima u svijetu 1 fantazi fudbala i nakon silnih peripetija uspio sam da dodjem u posjed ove ekskluzivne fotografije sa 1 zdrijeba FAc upa™15546zk.jpg

Edited by Feindouno
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

82 boda, za pobede u svim ligama, ppp kupu i ovom fantasy kupu. Wildcard odlicno iskoriscen, izneverili samo Nastasic i Arsenalova odbrana, da nije toga laganih 100 ovo kolo. SAd uzeo Staridza za naredno kolo da zaradim 0,1 i onda aguero u timu... Cekam i Ramzija da vidim kako je izasao iz povrede pa mozda odradim Ramzi>Ozil, i jos nekog odlicnog napred za razliku u parama.

Link to comment
Praslin je na godisnjem.Svi smo prezadovoljni organizacijom a zdrijeb™ je bio fantasticno organizovan i to bez pomoci kojekakvih sumnjivih sajtova.
Praslin je bio na godisnjem, ovo sad je prinudno neplaceno odsustvo. Nas zreb je odradio FPL sajt, vi ste svoj izmislili.
Link to comment

ja zbog 2 transfera otišao u minus, a sad mi obe akvizicije sede na klupi :lolol:kao izmena spreman čeka Čester koji je izginuo u 13. minutu utakmice...to je ta nedelja, utuć' će me Tom Hagen bez milosti.

Link to comment
Protiv Praslina.
Za plasman od 5. do 8. mjesta?:wub: za Kardif, neprijatelj u brodu™ ima 2 odbrambena iz Sitija i Harta na golu.Svejedno cu da puknem jer je ovo jedno od onih kola kad svi sem mojih igraca osvajaju bodove.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...