Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Obozavam kola u kojima me opere neaktivan tim. Sa sve Jaskalainenom, Barklijem, Ivanovicem i Remzijem popusim 13 bodova sa klupe i duvam za 5 bodova u totalu. Mada gledam sad GW history, proslo kolo 2 transfera ovo nijedan sto je nelogicno jer je imao covek 3 crvena igraca. Svejedno cestitam pobedu.

Link to comment

Bas i nije neaktivan onda...Ja gledam ovog mog fantoma u kupu, nevjerovatan seronja, Minjole 1 a od ostalih niko ispod 6. Pobjeda Ville 2-0 ako Clark da oba me vodi dalje :lol:

Link to comment

Ubi me što nisam zamenio Runija na vreme. U strahu da mu padne cena, odmah u subotu uzeh Aguera, pa sad već otišao u minus da bih uzeo Stukija. Ipak, svuda pobede. Jedino je upitna još protiv Lezileba u kupu, ali za poraz je potrebno da ga Mertesaker da, Arsenal primi, a da to ne bude u isto vreme.

Link to comment

75 i 3 arsenalova igraca veceras... fali mi 0,1 za aguera :/ ne znam da li je pametno ici Sturridge>Welbeck a onda naredno kolo uzeti Aguera? I zna li neko zasto Nastasic juce nije prismrdeo terenu?

Link to comment

Ja sam Aguera u subotu uzeo samo zato što je bio napadač koji se najbolje kupuje. Sad sa Staridžom je potpuno nepotrebno reskirati sa Aguerom za sledeće kolo.

Link to comment
75 i 3 arsenalova igraca veceras... fali mi 0,1 za aguera :/ ne znam da li je pametno ici Sturridge>Welbeck a onda naredno kolo uzeti Aguera? I zna li neko zasto Nastasic juce nije prismrdeo terenu?
svaka čast, isplatila ti se wc.što se tiče Aguera, izgleda da će da se vrati već ove nedelje, ne treba ti Staridž.edit. a, sad vidim, fale ti pare... Edited by malkin
Link to comment
75 i 3 arsenalova igraca veceras... fali mi 0,1 za aguera :/ ne znam da li je pametno ici Sturridge>Welbeck a onda naredno kolo uzeti Aguera? I zna li neko zasto Nastasic juce nije prismrdeo terenu?
Da bih ja izgubio 5 razlike.Inace valja razmisliti i o Negredu za sledece kolo. Just sayin...
Link to comment

Mogu da odradim Adebayora za Aguera, tad mi ne fale pare, ali onda ostajem sa Welbeckom kao trecim napadacem :/ Sa Staridzom kontam da ce da skoci 0,2 cena i onda odmah posle deadline-a da ga rotiram za Aguera i tu dobijem taj 0,1... Wild Card sam odradio vrhunski osim Nastasica, a bila je dilema on ili Azpicuileta.

Edited by nick1986
Link to comment
Da bih ja izgubio 5 razlike.Inace valja razmisliti i o Negredu za sledece kolo. Just sayin...
Negredo jebe i ne vadi kada igraju kod kuće, 7 komada, u gostima juče bio tek drugi Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...