Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Ej vas dvoje, kakve ste to kupove napravili, ne kapiram? Cudno,ali izgledaju kao klasik lige...FA c up i PPPheminists ako ste klasik zaboravite me, imam vec dovoljno problema i bez vas.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imaju jos 4 mesta u ovoj mojoj kup ligi, ulazite, jos malo pa nestalo! 127913-686568Edit: nista. :fantom::evil:
Samo da ponovim ono sto sam vec rekla pre nekoliko dana: Praslin je amater. Dakle, pre edita citiranog posta u njemu je pisalo da Praslin nema pojma o ligama na fantaziju, jer ne postoji opcija da se napravi kup koji ce trajati 3 kola u sred sezone, moze samo u poslednja 3 kola. Stavljanje 3 knock-out runde znaci samo da ce ucesnici lige do poslednja 3 kola igrati normalnu ligu, a onda se ukrstiti. To je pisalo pre edita, a onda sam izbrisala jer je poenta dokazivanje Praslinovog amaterizma. :evil:
The FAc up oправдао име и излистао парове за следећа два кола иако сам намештао да се испада. Ко зна, можда на крају и буде ок. Ако не, онда ћемо да свичујемо на мануелни мод и да укрстимо победнике парова из првог кола по принципу победник са највише бодова против победника са најмање бодова и тако редом. Ако се деси да имамо више победника са истим бројем бодова онда Наа може да одреди ко игра са ким у следећем колу, пошто би то био њен једини оригиналан допринос овом првом колу јер је колико видим потпуно ископирала мој систем прављења купа и сада су и ФФФармацеути или како се већ зову у истим говнима као и ми. :fantom:
PPPheminists nisu u istim govnima kao vi, mi smo samo cekali da parovi prvog kola budu izbaceni, a onda smo napravili ovo:http://www.konkuri.com/tournaments/2f83872ef3/matchesA vi se snadjite kad ste hteli kod Praslina da igrate.Prasline, ostavka!
Link to comment

Da...ili je genije sa jeftinim trikovima...Pokusava da uhvati zadnji voz i ostvari bolji plasman u neregularnim uslovima :wicked: Dobro da nije poceo od 37 kola, a da je sacuvao W.C. za 38...

Link to comment
Samo da ponovim ono sto sam vec rekla pre nekoliko dana: Praslin je amater. Dakle, pre edita citiranog posta u njemu je pisalo da Praslin nema pojma o ligama na fantaziju, jer ne postoji opcija da se napravi kup koji ce trajati 3 kola u sred sezone, moze samo u poslednja 3 kola. Stavljanje 3 knock-out runde znaci samo da ce ucesnici lige do poslednja 3 kola igrati normalnu ligu, a onda se ukrstiti. To je pisalo pre edita, a onda sam izbrisala jer je poenta dokazivanje Praslinovog amaterizma. :evil:PPPheminists nisu u istim govnima kao vi, mi smo samo cekali da parovi prvog kola budu izbaceni, a onda smo napravili ovo:http://www.konkuri.c...3872ef3/matchesA vi se snadjite kad ste hteli kod Praslina da igrate.Prasline, ostavka!
Vidi, imas mec i za trece mesto :cry: O, kako sam bio naivan :frust:
Link to comment

metatarzalka strajks agen, čini se:

Ross Barkley may have broken a bone in his foot and will be assessed in the coming days, manager Roberto Martinez has revealed."Ross had a knock in his toe against Queens Park Rangers and we all felt that it would settle and he'd be able to play today," the Blues boss told evertontv. "As it turned out, I think it's a bit more serious than we expected and it could be a fracture in his metatarsal and we need to assess it in the next few days.
nazire se transfer za sledeću nedelju...
Link to comment
Jaja Tuer izdrao koju sekundu preko 60 min. Cim sam ga kupio odmah se pokvario :/
Na mom prenosu je izasao u 61' i vukao se kao prebijena macka, samo mi jos povreda fali :(
Link to comment

Превара са Јајом! Табла за замену подигнута у 59:23, мрцина се вукла пола минута ван терена и донела 2 бода Спарксеналу!!!! И Феију!!!

Link to comment

Lezileb me stigao sa Negredom ali sva sreća nema bonusa... Nerešeno, ostao meni Ozil, samo da ne napravi neko sranje... :unsure:

Jer™ asistirao neko Shawcrossu?
Sisoko Edited by zoki82
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...