Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прекасно си почео да ми копираш тим, имаш мање пара и изгубићеш сваку утакмицу до краја у којој ја не одем у дебели минус. :fantom:

Link to comment
Jedna od mojih najnovijih inkvizicija™ :wub:
pa ja nameravam da ga dovedem kad upotrebim wc, ali sad da me pitaš što sam Volkota zamenio Ozilom a ne Azarom, ne bih znao šta da ti kažem. moraće u ponedeljak domaća ekipa da doživi ozbiljno tovarenje od strane buljavog.
Link to comment
Прекасно си почео да ми копираш тим, имаш мање пара и изгубићеш сваку утакмицу до краја у којој ја не одем у дебели минус. :fantom:
Mogu da priustim jos 2-3 poraza, nije problem.
Link to comment

I ja imam obojicu. I uprkos WC-u, juče me celodnevna slava udaljila od mogućnosti da kapitena Runija izbacim. Vice mi je igrom slučaja Eriksen. Samo još da Januzaj pokida sa klupe i milina.edit: Asist za Beinsa, a vidim i da vodi u trci za bonusom.edit2: Lalana :kralj:Još samo da Everton, Sautempton i Totenhem ne prime golove.Sad tek vidim da se mrtvi Boruc vratio :isuse:

Edited by kralj
Link to comment

Aha.Imam vecih problema... npr djubretari u ligi, Mirallas koji daje gol nakon 85235435324 utakmica i Shaw i Lovren koji nakon isto toliko imaju CS :isuse:Sreca pa je dostupna divlja karta, ima da razjebem citav tim.Lallana gol, jos 1 inkvizicija™ al dzaba kad neprijatelje sere.

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...