Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sledece godine da se prijavis za Champions League Fantasy, tamo sam ja glavna, imaces sve povlastice. I za ovaj Praslinov Draft Premier, posto sam od sledece sezone i tamo glavna i odgovorna. Hvala na ponudi :wub: , nema veze, sad cu da napravim novu ligu. A Praslina sam sutnula bas iz Premiera pre par sezona, sveti mi se za to vec godinama. Sigurno je i sad video da nisam online, pa zato otvorio gay ligu. Osim tebe, tebe su prevarili.
Eee. pa fala, dogovoreno :thumbsup: i nemoj da padas na te njegove zlurade komentare tipa "Ubigrobi" i " Lazni dzentlmen"...Uplasio se da bi mogla da prihvatis moju ponudu i udjes u kup...pa da onda :0.6:
Link to comment
Sledece godine da se prijavis za Champions League Fantasy, tamo sam ja glavna, imaces sve povlastice. I za ovaj Praslinov Draft Premier, posto sam od sledece sezone i tamo glavna i odgovorna. Hvala na ponudi :wub: , nema veze, sad cu da napravim novu ligu. A Praslina sam sutnula bas iz Premiera pre par sezona, sveti mi se za to vec godinama. Sigurno je i sad video da nisam online, pa zato otvorio gay ligu. Osim tebe, tebe su prevarili.
E,pa fala dogovoreno :thumbsup: i ne padaj na te njegove zlurade komentare, tipa "Ubigrobi" i "Lazni Dzentlmen"- Samo se zabrinuo da ces prihvatiti da udjes u "njegov" kup i.... :0.6: ...msm da je to to
Link to comment
Eee. pa fala, dogovoreno :thumbsup: i nemoj da padas na te njegove zlurade komentare tipa "Ubigrobi" i " Lazni dzentlmen"...Uplasio se da bi mogla da prihvatis moju ponudu i udjes u kup...pa da onda :0.6:
Ma pusti, covek je amater i pokajace se sto mi nije ostavio pocasno mesto u kupu.
Link to comment

Један мој прави пријатељ, значи не као убибоби, је често цитирао народну мудрост која гласи "јеби магаре док су му ноге у блату"... питам се зашто сам се тога сетио баш сада.

Link to comment

A,i ti si mi neki prijatelj...Naveo si me da ispadnem zao i gnustan i da na trenutak zaboravim na bozicni duh, a opet znajuci da ja iskreno mislim da si ti najveci fantasy-guru koji nikada nece dopustiti da ispadne iz PPP <_<

Link to comment

ja bih sad potezao divlju kartu samo da mi je tim baš ogrezo u povredama ili da sam u fazonu da jurim rastove cena. za ovo drugo sam se zeznuo kod prve karte, glupan mislio da zadržavam pun profit od rasta cene pa uskočio na početku dvonedeljne pauze u svaki bendvegon koji sam ugledao... od tada sam prilično batalio jurenje za što većom vrednošću tima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...