Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakav lažni elitizam prvoligaša--čast izuzecima ali vas nigde u klasiku nema. i treba čempppionšip da ima svoju grupu, biće i lepša i uspešnija :fantom:dobrodošo Prasline!

Edited by malkin
Link to comment

Championship je Elita™ a prva liga pozeri.@ mocaTi nemas pravo glasa uopste-jbt trebala ti je cela polusezona da udjes u Draft ligu!!! :nasty:

Link to comment
Dam ti moje mesto, vazi? Al' ako se neko drugi ubaci,da ga odstrelimo.
Msm ipak si prvoligas, a cuo sam i da si Praslina odjebala za ucesce u nekoj ligi davno :rolf: , pa eto to je vec dovoljno motiva, osim sto se trudim i da ispadnem dzentlmen.
Sledece godine da se prijavis za Champions League Fantasy, tamo sam ja glavna, imaces sve povlastice. I za ovaj Praslinov Draft Premier, posto sam od sledece sezone i tamo glavna i odgovorna. Hvala na ponudi :wub: , nema veze, sad cu da napravim novu ligu. A Praslina sam sutnula bas iz Premiera pre par sezona, sveti mi se za to vec godinama. Sigurno je i sad video da nisam online, pa zato otvorio gay ligu. Osim tebe, tebe su prevarili.
Link to comment
Evo, samo za feminist(kinj)e:

127913-686568

Ушао сам и ја у овај твој куп како бих ти приредио задовољство да ме поново избациш из неког такмичења, то ти је од мене за Божић.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...