Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

imao Barklija duze vreme, uglavnom je bledunjav i desi se da preskoci koju utakmicu, tako da bez njega... i ja se nesto razmisljam oko Januzaja dugorocnije, a kontam ako budem isao sa Aguerom napred da nije lose da iza igraju neki malo jeftiniji igraci kako mi treci napadac ne bi bio Rodrigez npr. :) Cekam Feija da vidimo misljenje.za Aguera naravno, i mislio sam kad se oporavi, cak bih video da preskocim prvu utakmicu da vidim kako izgleda ko ne poludi sa rastom cene, ne bih opet da ga ispustim kao na pocetku, ili kao sad Tourea koji je 10,1 sto je ipak previse.

Edited by nick1986
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Спортски поздрав свим цењеним колегама менаџерима и цењеној колегиници менаџершкињи који су изгубили од мене док нисам био на форуму, а шут у цеваницу праћен гадним псовкама свим гадовима који су ме победили. Феи, теби низ спортских поздрава, са надом да нећемо прекидати децембарско/јануарску традицију. У част мог повратка на форум нисам отишао у минус пуних пар дана од прошлог кола, а направио сам - вероватно погрешно - и прво ППП куп такмичење. Наместио сам да има 8 учесника и 3 нокаут фазе, па се пријављујте по принципу ко пре, учествује. Победник добија право и обавезу да направи нови куп по истом принципу, као и да га именује по свом нахођењу. Шифра је 5459-686491.Недостајали сте ми. (не умем да ставим смајлија јер пишем са мобилног а овде би требало да се нађе онај што црвени од мушког хетеросексуалног стида који је резултат конзервативног васпитања чији је нуспроизвод извесна нелагодност приликом јавног испољавања осећања)

Link to comment
Спортски поздрав свим цењеним колегама менаџерима и цењеној колегиници менаџершкињи који су изгубили од мене док нисам био на форуму, а шут у цеваницу праћен гадним псовкама свим гадовима који су ме победили.Феи, теби низ спортских поздрава, са надом да нећемо прекидати децембарско/јануарску традицију.У част мог повратка на форум нисам отишао у минус пуних пар дана од прошлог кола, а направио сам - вероватно погрешно - и прво ППП куп такмичење. Наместио сам да има 8 учесника и 3 нокаут фазе, па се пријављујте по принципу ко пре, учествује. Победник добија право и обавезу да направи нови куп по истом принципу, као и да га именује по свом нахођењу. Шифра је 5459-686491.Недостајали сте ми. (не умем да ставим смајлија јер пишем са мобилног а овде би требало да се нађе онај што црвени од мушког хетеросексуалног стида који је резултат конзервативног васпитања чији је нуспроизвод извесна нелагодност приликом јавног испољавања осећања)
Gle k..ca u slamnom sesiru !!! Zapljunuto! A :thumbup: .....pa sve je to sport...
Link to comment

Gde si bre Prasline, velkam bek!!! :ss1:Ušao i ja!!Imam 1 predlog za dodatno takmičenje sledeće sezone, jeste da je rano al me zanima da li vam se sviđa :DLiga Kuppp32 tima učestvuje (biće nas valjda toliko aktivnih :unsure: )Grupna faza - 2 grupe po 16 timova, svako sa svakim, dvokružno - to bi trajalo 30 GW-aPlej of - prvih 8 iz svake grupe (četvrtfinale, polufinale i finale, sa po dve utakmice) - to je 6 GW-aVeliko finale - pobednici plej ofa grupa, još 2 GW-aSve to bi tačno stalo u celo prvenstvo...Može li da prođe?! :fantom:

Link to comment

Hocu u Prslinov™ kup!Edit: <_< Vec je pun, a niste se prijavili ovde. Sto samo 8, Prasline? Izbaci Feija, pusti mene!

Edited by Naa
Link to comment
Hocu u Prslinov™ kup!Edit: <_< Vec je pun, a niste se prijavili ovde. Sto samo 8, Prasline? Izbaci Feija, pusti mene!
Dam ti moje mesto, vazi? Al' ako se neko drugi ubaci,da ga odstrelimo.
Link to comment

Msm ipak si prvoligas, a cuo sam i da si Praslina odjebala za ucesce u nekoj ligi davno :rolf: , pa eto to je vec dovoljno motiva, osim sto se trudim i da ispadnem dzentlmen.

Link to comment

Нека неко направи још једну групу од осморо па нека финале буде победник једне против победника друге групе. Ево, може Толаа, eм се увек отима за функције секретара фудбалског савеза ППП, ем ћу да спречим убигробија да се лажно представи као џентлмен.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...