Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bravo John, meni uzasno kolo, ali uprkos tome prosao sam u kupu Volkotovim golom... Sad sledi jedan ozbiljan remont kako bi malo zategao zadnju liniju i ubacio jos jednog jakog srednjaka, verovatno Silvu. Dilema samo, da li ici na Rooney>Aguero kad se ovaj oporavi???

Link to comment
Bravo John, meni uzasno kolo, ali uprkos tome prosao sam u kupu Volkotovim golom... Sad sledi jedan ozbiljan remont kako bi malo zategao zadnju liniju i ubacio jos jednog jakog srednjaka, verovatno Silvu. Dilema samo, da li ici na Rooney>Aguero kad se ovaj oporavi???
Ma kakav Runi, Siti će do kraja dati duplo više golova od Jedinstva. Ovo je Aguerova sezona, a vala bi mogao i Silva da uđe u neku finu seriju. Edited by kralj
Link to comment
Svidja mi se kako razmisljas. Koji si na tabeli?
Malo ispod tebe ;)Ili sto bi trenerski guru Daved Moyes rekao
We're not necessarily looking at the league table
Edited by ducca
Link to comment
Aguero. Ili oba. Plus Suki naravno. Ostatak tima nek jede govna (ne racunajuci brata Yayu).
gledam da uklopim oba ali ce to bas tesko ici. Probao sam sad par kola sa nekom jeftinom odbranom i to slabo ide, mora barem 2 solidna nazad da budu da imam barem jedan ili dva cs po kolu ako racunam na neke dobre rezultate. Jos jedna dilema, Lalana + Eriksen ili Silva + Sterling cena je ista ali sta moze biti ucinkovitije??? Edited by nick1986
Link to comment
gledam da uklopim oba ali ce to bas tesko ici. Probao sam sad par kola sa nekom jeftinom odbranom i to slabo ide, mora barem 2 solidna nazad da budu da imam barem jedan ili dva cs po kolu ako racunam na neke dobre rezultate. Jos jedna dilema, Lalana + Eriksen ili Silva + Sterling cena je ista ali sta moze biti ucinkovitije???
Moje skromno misljenje je da ovo prvo deluje kao dobra opcija ali samo za sledece kolo, dugorocno ne. Iz druge izbaciti Sterlinga i videti ko ce biti taj zeton uz Silvu. Mozda bolje Januzaj ili eventualno Barkley, mada je on meni i dalje prilicno bledunjav. To sve naravno ako Fei amenuje... :fantom:Gledam sad opet ono prethodno za Aguera, samo da pojasnim da sam pricao o dugorocnom resenju, naravno da neces sad kupovati fuckin Aguera dok se ne oporavi. Cuvaj to za WC tamo pred kraj januara. Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...