Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

nakon sto me usralo u Fer borbi protiv Feia proslo kolo, danas na 6-3 tekmi ( :Hail:) imam zirua ^_^
Da je pravde izgubio bi i ovaj i narednih 5 meceva zbog onog sranja u proslom kolu.
Link to comment
Jebena Celzijeva odbrana :isuse:
Vec jedno 2 godine se nevidjeno raspadaju jebote, Partizan iz Bumbarevog brda bi im dao gol.Ontopik najeb'o mi se Praslin mile majke, 20 razlike :ph34r:U Championshipu i random ligi stojim ok, za divno cudo.
Link to comment

čestitke dr Zoidbergu, pošteno će ovo da dobije.jebiga, kapitenska nesreća je mogla da bude nadoknađena samo ako svi, baš svi (da, da, tebe gledam Ravele) naprave nešto, a ne da mi vezni red jedva nadonađuje klin šit Zoidbergovog golmana...kad nastupa vreme za drugi vajldkard? kakva su pravila, ako ima nekog koga ne mrzi da mi objasni?

Link to comment

You can play 2 wildcards a season.One wildcard can be played at any time. The January Wildcard can only be used after Gameweek 20 starts (1 Jan 11:30) until Gameweek 23 ends (1 Feb 11:30).Wildcards are played on the transfers page but aren't active until you have confirmed the transfers.

Link to comment

hvala Hadersfilde!

List u pitanju, ceka se procena doktora. U svakom slucaju bookmarkovan @aguerosergiokun...
jel to ovo?
Pellegrini: “We think Aguero has a problem with his calf – the doctor will see tomorrow how many weeks he will be out."
ne valja čim on govori o "nedeljama"... baš mi je ovo pokarabasilo čitavu koncepciju, zamislio sam da ne diram napad do kraja sezone :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...