Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Slučajno sam se vratio na prvi poust, nije me mrzelo da ga ponovo pročitam, i vidim ovaj deo.. Super ideja koja bi mogla da se sprovede, ima još vremena... :fantom:

Уз ове две лиге, планирам да покренем и Куппп у коме ће да учествују сви играчи из обе лиге. О детаљима тог такмичења када стартује овогодишњи Фантази, за сада само могу да предложим да понесе име менаџера који је имао највише постова у претходном топику, ја бих рекао да је то Феи али н'умем да проверим. То давање имена по најбрбљивијем најактивнијем би могла да постане традиција, па да се име купа смењује сваке године (не може 2 пута за редом исто име, ако исти највише постује онда следеће године по другопласираном).Уз овај велику Куппп (за који још не знам да ли је могућ пошто тренутно не видим опцију да лига има 38 knock-out кола), предлажем и да правимо мале купове од три-четири кола у које ће моћи да се пријаве активни играчи из обе лиге.
E pa zbog toga, Praaaaaaaaaslineeeeeee!!!! Dođi bar ovamo, zajebi Č vs P topike i druge razloge zbog kojih ne pišeš...Uskoro će i zimski draft, dovlači se!!! <_<Isto važi i za nbg-a, taman mu je krenulo... :D
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...