Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

ih zamalo stotka da padneako ovako bonusi ostanu, Cardiff savladan sa 97-96 (ako sam dobro srachunao)
Svaka cast :Hail:Ali presudio je moj izbor defanzivaca, igrali mi Shaw i Dawson, koji su skupili ukupno 3 poena, a na klupi mi ostali Gabbidon i Jagielka sa 17 poena :isuse:Da mi je neko rekao da cu da skupim 95 poena i da izgubim, ne bih mu verovao :isuse:Ali takvo je kolo sta ces.
Link to comment
Feindouno prvi u našoj ligi stigao do 800 poena. čestitke!
Tovari magare dok je u blatu, to to!Tek sad vidim da sam zapravo svo ovo vrijeme pogresno krivio sebe umjesto da proklinjem (opet) prokletu sudbinu jer igram sa jednim od oko 3 fantoma koji imaju ~100 poena za razliku od nekih ciji protivnici imaju izmedju 16 i 40 :fantom:
Link to comment
Tovari magare dok je u blatu, to to!Tek sad vidim da sam zapravo svo ovo vrijeme pogresno krivio sebe umjesto da proklinjem (opet) prokletu sudbinu jer igram sa jednim od oko 3 fantoma koji imaju ~100 poena za razliku od nekih ciji protivnici imaju izmedju 16 i 40 :fantom:
svega mi, ja do ovog trenutka nisam provalio da si ti izgubio u čempppionšipu. kad sam video da ti protivnik igra bez golmana, zaključio sam da dobijaš i prestao da pratim.izgubio i Spejd, i dr Zoidberg... ali Bustin i nick se primiču. dobro stojim mada, realno, imao sam do sada više (početničke) sreće nego pameti. samo je pitanje trenutka kad će da krene sunovrat, tako da uživam dok traje. evo već u sledećem kolu su mi povređeni Oskar i Klajn, Runi i Ravel suspendovani a skoro komplet odbrana mi igra u gostima. protivnik je neugodni Tom Hagen sa kojim delim najbolji deo svog tima, ali ne i ove povređene i Ravela. plus ima Ozila. još ako dobijem ponudu koju ne mogu da odbijem... bolje i da ne gledam sledeće kolo.
Link to comment

Moze se pobediti i bez Suareza. Drugi vezani trijumf ovaj put nad 110%. A i u Draftu je uzet skalp lideru tabele Panteliji. Onih 101 bodova moze biti turning point ove sezone :ziga:

Link to comment
Tovari magare dok je u blatu, to to!Tek sad vidim da sam zapravo svo ovo vrijeme pogresno krivio sebe umjesto da proklinjem (opet) prokletu sudbinu jer igram sa jednim od oko 3 fantoma koji imaju ~100 poena za razliku od nekih ciji protivnici imaju izmedju 16 i 40 :fantom:
:fantom:da si ostavio Suareza za kapetana dobio bi me :) a opet, da sam ja bio dovoljno trezan da zamenim golmana, onda bih verovatno ja dobio
Link to comment
:fantom:da si ostavio Suareza za kapetana dobio bi me :) a opet, da sam ja bio dovoljno trezan da zamenim golmana, onda bih verovatno ja dobio
A da sam ostavio i Jagielku opet bih ja dobio.Al neka, valja malo i gubiti... 3 and counting.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...