Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni obrnuto. Počelo kolo, a prerano sam obratio pažnju. Da sam znao da se igra posle dva dana ne bih pravio ekstra transfer.Ali imam šanse. Lak mi raspored. Rutinski protiv Praslina, a sad Čuvari za proboj na 15. mesto.S'obzirom da imam najskuplji tim, očekujem borbu za Evropu.

Link to comment
Ali imam šanse. Lak mi raspored. Rutinski protiv Praslina, a sad Čuvari za proboj na 15. mesto..
Hteo sam i ja da radim ekstra transfer ali pošto imamo 5 istih igrača (imali bi i 6 jer bih uzeo Lallanu) +4 od starta znači.. I dalje si favorit, Žiru je jači od Lukakare i Lallana i Azar su jači od mojih uzdanica Taunsenda i Kasamija.. Majko moja, ko meni igra u timu :isuse: Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment

Liverpuldjani i mi Noricevci imamo 6 istih igraca, ukljucujuci i kapitena. A razlike su:1. Soukros - Begovic (dakle isti tim)2. Lovren - Clyne (opet isti tim)3. Pantilimon - Ivanovic4. Skrtel - Ward-Prowse5. Morison (igrao, 1 poen) - WhittinghamCenim da odlucuju bonusi...

Edited by pantelia
Link to comment

Ne znam sto drzite tog Kasamija u timu, i onaj gol sto je dao, vise je bilo slucajno. Doduse, tad kad je dao taj prokleti gol, odigrao sam nereseno sa nekim iz lige.Sigurno za te pare ima nekog ko moze malo "bolje" da odgra.

Link to comment
!*&@!()*!#()!*_)!&!!(*#_)*~_*(~*_*(#$*(!&^$*%(#&@)$% počelo kolo a nisam obratio pažnju...
A ja sam mislila da ti je ostavljanje Aguera za kapitena kad Suki igra protiv Norica kod kuce neka specijalna taktika.
Link to comment
Ne znam sto drzite tog Kasamija u timu, i onaj gol sto je dao, vise je bilo slucajno. Doduse, tad kad je dao taj prokleti gol, odigrao sam nereseno sa nekim iz lige.Sigurno za te pare ima nekog ko moze malo "bolje" da odgra.
Za 4.5 kurčeva miliona nema mnogo boljih opcija, igra 90 minuta stalno i umuvao je 2 komada.. Videćemo sa novim menadžerom da li će se nešto menjati.. :unsure: Planiram da ga prodam ali nikako da dođe na red. Sa mnom si igrao nerešeno i to si se provukao :DSent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment
A ja sam mislila da ti je ostavljanje Aguera za kapitena kad Suki igra protiv Norica kod kuce neka specijalna taktika.
Plače mi se, daće im pet golova.No dobro, možda i Kun da pet komada, nikad se ne zna :lol::isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...