Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

nisam pratio, što izađe Oskar onako rano?
Mislim da se povredio prilikom nekog driblinga.Ja izgleda pobedih Liverpuldjane™.edit: quote Edited by Behemoth
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Objasnio u ovom kolu sa 90bodova bez bonusa, Petoletka ponizena duplom bodovnom razlikom. Lepo kolo za nas bez Aguera i Suareza :)
odlično si rasporedio poene u poslednja dva kola, odobravam.
Link to comment
odlično si rasporedio poene u poslednja dva kola, odobravam.
Ti si se "provukao" proslo kolo :rant:, ali ovo brojim 99 (nadam se i prvih 100+ jos valjda obracunavaju)
Link to comment
Evo izaslo govedo.Lezilebe, cestitke :(
'fala. juče sam bio ubeđen da gubim, danas nisam ni pratio, vidim City dobio 3:0 i pomirio se sa porazom. kad ono, aguero nula golova :) Edited by Lezilebovich
Link to comment
Jbg... imali smo gomilu istih igraca... presudise Terry i Coleman. 73 boda bez bonusa i 6. pobeda za redom
Svaka cast, dobro su ti odigrali svi.edit: to mi je jedini poraz u ovom kolu ali i 2. uzastopni po prvi put ove sezone u Champppionshipu. Edited by Feindouno
Link to comment

ja igram protiv adasevica koji je ili zaboravio na fpl ili je najveći majstor zen vođenja tima.što je najgore, rvp kao kapiten mu se možda i isplati ovog puta, sve i ako ga je slučajno na tom mestu zaboravio pre dve nedelje kad je, po svemu sudeći, poslednji put dirao sastav.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...