Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trebaju mi večeras dva brza crvena za pobedu. Izgubih sa Sukijem, Žiruom i Aguerom u napadu (protivnik od ovih imao samo Žirua i nijednog skupljeg od njega). Loša karma. Sledeće kolo igram protiv Praslina u derbiju dva transfer manijaka.

Link to comment
ko dobija, Spejd ili San Epifanio?
Jebeno je. Imam bod više, ali on čeka Vlara večeras. Kolike su šanse da on zabode autogol? Edited by Sam Spade
Link to comment
Trebaju mi večeras dva brza crvena za pobedu. Izgubih sa Sukijem, Žiruom i Aguerom u napadu (protivnik od ovih imao samo Žirua i nijednog skupljeg od njega). Loša karma. Sledeće kolo igram protiv Praslina u derbiju dva transfer manijaka.
I meni trebaju dva crvena ili crveni za Sesenjona i penal d anapravi goman WBA i da izgube 6-0 ko Totenhem.
Link to comment
A meni gol, asistencija, 3 bonusa i klin za Ridžvela.. :fantom:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Isto to treba i mom protivniku da izjednaci.Jel ti dosta sve to, ali sa zutim kartonom :D
Link to comment
Jebeno je. Imam bod više, ali on čeka Vlara večeras. Kolike su šanse da on zabode autogol?
Kako je izgledalo u subotu uvece, kad su se izredjali oni tvoji,Suki i Ziki, sad je fenomenalno. Moram da istaknem Vokerov (-2) doprinos mom rezultatskom povratku. Vlar sta god da uradi tesko da ce biti gori od Skrtela i Distana koji su mu alternative, tako da nemam za cim da zalim. Neka bude miroljubivih 0:0 :fantom:
Link to comment
Navijacu i ja za Zokija protiv tebe, da znas. :fantom:
Već me je jednom dobio.. :isuse: Molio bih te da osim navijanja upotrebiš i svoje Tolaa™ moći pošto mi se Championshippp opasno približava :( Uskoro planiram da demonstrativno napustim Fantasy kako bih možda malo oterao maler, pa da i mene krene .. :unsure:Btw, Ridžvel ni ne igra :lol:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment
Kako je izgledalo u subotu uvece, kad su se izredjali oni tvoji,Suki i Ziki, sad je fenomenalno. Moram da istaknem Vokerov (-2) doprinos mom rezultatskom povratku. Vlar sta god da uradi tesko da ce biti gori od Skrtela i Distana koji su mu alternative, tako da nemam za cim da zalim. Neka bude miroljubivih 0:0 :fantom:
:isuse:
Link to comment
Već me je jednom dobio.. :isuse:Molio bih te da osim navijanja upotrebiš i svoje Tolaa™ moći pošto mi se Championshippp opasno približava :( Uskoro planiram da demonstrativno napustim Fantasy kako bih možda malo oterao maler, pa da i mene krene .. :unsure:Btw, Ridžvel ni ne igra :lol:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Sredjeno, u sledecem kolu pobedjujes. Neigranje Ridzvela te je izvuklo u Draftu, da je igrao, tamo bih napravila cudo i dobila te sa 9 igraca, ovako ti je usao Kembel sa 8.
Link to comment
Sredjeno, u sledecem kolu pobedjujes. Neigranje Ridzvela te je izvuklo u Draftu, da je igrao, tamo bih napravila cudo i dobila te sa 9 igraca, ovako ti je usao Kembel sa 8.
Hvala ti Toloo ! :Hail: Nego, ako se dobro sećam, mi danas igramo i duel u LŠ Fantaziju?! :unsure:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...