Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

A na fantaziju izgubih od covjeka kojem je Ozil kapiten al su ga zato usrali SVI: Lukaku, Remy, Cabaye, Mertesacker, Oscar, Terry, Stuki... idi u kurac. Tim koji vrijedi 99.9 :isuse:Toliko o prvom mjestu, prestize me malkin.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toliko o prvom mjestu, prestize me malkin.
ma daaj, dovoljno je da Aguero sutra odigra kilavo protiv najbolje odbrane u ligi i ubiće me Koltrejn ko Marko Musu. suviše je tesno za moj ukus.
Link to comment

Ubila sam ovo kolo. Zoki samo teoretski nije porazen (ali ni 5 komada Aguera mu ne bi bilo dovoljno), 80 poena i Jaja i De Hea koji bi bas i mogao da ubode neki CS. Sve bi bilo jos mnogo lepse da nisam promenila dzokera sa Njuce na Hal, jedini ishod koji sam promasila, ali sta sad, svakako sam bolja od Feijeve komsinice.

Link to comment

@Lezilebe jebiga, morao si da ga pominješ. :dry:podneo bih i Jajetovu asistenciju na protivničkom kontu samo kad bi lepo priznali da je Aguero asistirao kod prvog gola.

Edited by malkin
Link to comment
Ne znam zašto Agueru nisu dali i 2 asistencije, oba puta je Loris odbijao loptu od njegovog šutaSent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
drugi put je bio autogol pa samo Negredo dobija asistenciju. za prvi nema opravdanja.
Link to comment

I juče Azaru nisu dali asistenciju za treći gol. Sa te dve (druga je Aguerova) i da Tauzent ne uđe, imao bih neku šansu. Mada možda Aguero da još koji. Siti igra šampionski skroz.

Link to comment

I juče Azaru nisu dali asistenciju za treći gol. Sa te dve (druga je Aguerova) i da Tauzent ne uđe, imao bih neku šansu. Mada možda Aguero da još koji. Siti igra šampionski skroz.

Link to comment
I nije mi neki autogol, bolje da su ga Negredu pripisali... :D
+1mada ni u tom slučaju se ne bi zajebali da Agueru daju asistenciju. Jaja Ture dobija 3 bonus poena, mmw. bonus sistem još jednom na delu u punom sjaju. naći će pažljivi statističari Agueru neki ofsajd, neuspeo dribling ili period od 20 sekundi suboptimalnog kretanja po terenu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...