Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa to i nije neka para. WC cuvaj. Cuvam i ja. Zatrebace u drugom delu sezone. Pravio sam neki eksel i pod uslovom da ponovo ne krenu da me jebu povrede napred, odbrana ce morati da dozivi ozbiljnu restauraciju za 4-5 kola. Sad je jedan od prioriteta da dovedem Harpera za ona dva gostovanja Boruca kod Sitija i ArsenalaSent from my Nexus 4

Link to comment

E jbga, onda. I nije ti neki period za ucariti na spekulacijma.Ja sam imao onih -16 kada sam razmisljao o karti, ali mi bilo glupo da je koristim za nekih 6 transfera.Sta si pazario u sredini?Sent from my Nexus 4

Link to comment

Mislim da nisam dirao sredinu koju cine Remiz, Ozli, Brejdara, Jaja i Chuck™.Odbrana mi je bila kriticna a i napad u kom nisam na vrijeme odradio Stuki-Suki manevar

Link to comment

I misilo sam da je tako. Gledam srednjake i gotovo svi (osim mozda Oskara, Ramiza i :blink: zila) nemaju skoro pa nikakvu konstantnost sto se tice ucinka.Uglavnom imaju blok od 2-4 utakmice u kojima su nagrebali poene i to je to. Ben Arfa, Sigurdson, Brejdi (njega je povreda sjebala), Barkli, Miraljas, Nolan, Micu, Azar, Lalana, Paulinjo, Eriksen. Nista za sta se covek moze uvatiti i reci "ovo je season keeper". Verujem da se i Jaja ispuvao, kao i prosle sezone.

Link to comment
Ja sam imao onih -16 kada sam razmisljao o karti, ali mi bilo glupo da je koristim za nekih 6 transfera.
au bogati. kako si prošao u tom kolu? nemam ti ja muda za tako nešto, eventualno ako na proleće bude timova koji su digli ruke od lige...a nije da ne bih imao šta da menjam, ovo mi je prva nedelja da mi je opala vrednost tima (tebe gledam, Eriksene).
Link to comment
au bogati. kako si prošao u tom kolu?
Ocajno :D2013-11-021662.jpgTeri, Voker, Remzi, Barkli nisu uradili nista. S druge strane, ni Mertesaker, Zabaleta, Miraljas, Kim i Runi se nisu proslavili. Jedino je Nolan imao asist, ali on bi mi i onako bio na klupi. Kad se sve preracuna, u minusu sam bio samo 7p (da nisam nista uradio). Od Moce bi izgubio u oba slucaja, jedina sansa mi je bila da Suki vestbromuje Kristal Palas, ali je stao na jednom golu, i tako...Pao sam sa 400k na 800k, ali sam dva kola kasnije sacuvao transfer, uzeo 84p, vratio se na pocetnu 400k poziciju i imam daleko bolji tim. O Team value da i ne govorim - kada se saberu padovi i rast igraca koje sam prodao/kupio, mislim da se moze doci i do citava dva meleona funata.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...