Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Ja dobio WBA 81-67 na kraju, i cini mi se da ulazim u LS zonu :)Za ovo kolo sam menjao Baneta za Rafaela, iz nekog meni neobjasnjivog razloga :isuse:Nekako sam se nadao da ce se ustaliti kao desni bek, ali moracu odmah da ga prodam.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedna sam od retkih koja je ove sezone imala priliku da kaze ovo: cestitke, Prasline.2 poraza u poslednja 2 kola, a opet sam u svakom pala za samo 1 mesto, tako da sam sad na i dalje solidnom 8.

Link to comment

Koliko ce me samo proganjati ako osvojim nasu™ ligu :ph34r:Jedina dobra stvar u ovom usranom kolu je konacno zauzimanje prvog mjesta u pogadjalici iako sam se kvalitetno ispromasivao danas.U random ligi odigram 63-63 zato sto ovom indijancu mrtvi Nasri nicim izazvan dobija bonus :isuse:

Link to comment

Ispascu neskroman, ali... Cetiri klina pozadi, i jedan bonus >_>Nego, za ovo kolo je i pre pocetka bilo jasno da ce biti dobro. Ali sledece! Gadno. Bez jasnog kapitena, komplet odbrana & golman u gostima. Moraju se transferi pametno odraditiSent from my Nexus 4

Link to comment

U jednom trenutku je izgledalo da imam sanse za pobedu, ali onda u par minuta Sparkov kapiten Staridz daj onaj lob, i Runi daje gol, tu je otprilike bila gotova prica...Sledece kolo protiv WBA, koji ima za 4 poena vecu vrednost tima od mene... Bice zajebano, bice 0:3 :(

Link to comment

Jebo te, kad se navučeš na budženje cene, ne možeš se skinuti. Već sam častio Totenhema sa 4 boda, a s'obzirom da nam je pola tima preslikano, mislim se da žrtvujem kolo i ugrabim još neku kintu.

Link to comment

Ja ostavio Suareza, mada je bila dilema da l' Đirua doma ili ovog ludaka u gostima.Nadam se da je Praslin ispoštovao sebe i napravio tradicionalnih 10 izmena

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...