Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

šta su koji qrac kupovali ovog Eriksena... zdravoćao, prodajem ga još koliko večeras.specijalni startuje sa Šurleom i Toresom:

Cech; Ivanovic, Cahill, Terry ©, Cole; Ramires, Lampard; Hazard, Oscar, Schurrle; Torres

Link to comment

84, i kao nadam se da ce Voker da ukrade koji bonuscic na kraju. Oko 85' je bio tu, na granici.Neradjenje planiranog Ben Arfa > Micu transfera se isplatilo, ko bi rekao ^_^

Link to comment

ja 75, najbolje kolo još od prvog. moglo je i bolje, samo da sam Suarezu dao traku i igrao 4-3-3 umesto 3-4-3 (4 klin šita ove nedelje, ej!), al ok, ne bunim se.gw 10 deluje zajebato. udariće svoj na svojega: trojica iz Arsenala protiv dvojice iz Liverpula, dvojica iz Evertona protiv dvojice iz Totenhema... u cilju očuvanja sopstvenog mentalnog zdravlja već sam obavio ovonedeljni transfer, uskočio u 1 važan bandwagon i sad ću da se vozim bez gledanja do sledećeg vikenda... valjda.

Link to comment

Pobeda konačno!!! :Hail:Odbrana izdominirala - svi klin (Boruc, Pera, Kolmen i Douson) sa 6 bonusaImao 4 ista kao neugodni aston rival (Mića, Ozil©, Lukakara i Žiru), na kraju je duel napadača, moj RVP protiv njegovog Remija, presudio :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...