Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

da Žiru nije zabio, tačno bih se ubio što nisam Suarezu dao traku. ovako sam samo blago depresivan.Kolmen na klupi, moraće Klajn i/ili Doson da opravdaju mesto u startnoj postavi.

Link to comment

Cekam 9kola da bi mi jedno bilo kako treba, jbt. Svi su imali ucinak Runi©, Staridz, Dzerard, Ture, Ramzi, Lukaku cak i Hauard skinuo penal, sutra jos 4-5 igraca.

Link to comment

Kod Praslina i mene izjednaceno i sad, bice i posle bonusa. Ostao nam po 1 isti i 3 razlicita igraca. Njegovi imaju vise sanse, Fulam nece umuvati Sotonama, a i Celzi ce primiti, ali ne od Jaje. :cry: Zasto ne znam da izaberem kapitena? :cry:

Link to comment
Ovom prilikom sam vec sebi dao za pravo da cestitam Malkinu na pogodjenim izmenama, raspolozenom urugvajcu i stoga sasvim zasluzenoj pobedi...
e hvala bobi! stvarno sam se plašio Ozila, pa sam delom i zbog toga sinoć potrošio oba dž transfera. Klajn i Silva umesto Vidare i Mojsija--za sada deluje dobro.inače, imam utisak da će ovo da bude kolo sa neuobičajeno visokim prosečnim brojem poena. za sada: 6 utakmica, 5 klinova, 3 gola po tekmi u proseku, templejt igrači skoro svi redom opravdali poverenje... Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...