Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Push the button... Push it real good!!!

 

nebo se otvorilooo...

 

@Fei

možda je tebi imala takmičarski značaj, meni ta 3 poena uopšte ne fale. mogao bi još 10 da ti dam i ne bih ni osetio :fantom:

 

@Zigara

ma i ja slutim da će da igra, staviće ga Pelegrini u tim kako zna i ume, đavo je odneo šalu.

 

btw, pitam se koliku ulogu u odlukama o (ne)igranju ovako kasno u sezoni ima svecko prvenstvo. svi su videli šta se desilo Džeju, Bentekari i Uolkotu... ne bih se preterano iznenadio da ima onih koji su sad duplo oprezniji sa povratkom na teren. a baš se skupilo velikih imena sa povredama i očekivanjem da će da igraju u Brazilu.

Edited by malkin
Link to comment

Seres, kao da ne znamo svi da imas uajld kard.

 

Heh, pa na to dugme i mislim. Eno ga gore, plavi se. Ali ne, ne jos. Jer vajldkard je lep samo dok se ceka, dok od sebe samo nagovestaj da™

Mada, svi poskupese u pizdu materinu. Prelecu ljudi u Eriksena, Lalanu, Matu i ostale, kao Srbi u SNS

 

Mislim da ce Silva igrati.

Izgleda da je trenirao danas.

 

Mislim da oce. Ili se bar nadam. Ono sto je Pelegrini rekao je nekako u skladu sa onim sto je izjavio pre koju nedelju, tj da je silva povredjen i da izmedju utakmica preskace treninge jer ima taj problem sa clankom. Za ocekivati je i bilo da propusti jednu utakmicu u duplom kolu.

 

 

nebo se otvorilooo...

Ama, nije jos. Samo vezbam. Ali uskoro, obecavam :P

Edited by nbg4ever
Link to comment

Heh, pa na to dugme i mislim. Eno ga gore, plavi se. Ali ne, ne jos. Jer vajldkard je lep samo dok se ceka, dok od sebe samo nagovestaj da™

Mada, svi poskupese u pizdu materinu. Prelecu ljudi u Eriksena, Lalanu, Matu i ostale, kao Srbi u SNS

 

Ama, nije jos. Samo vezbam. Ali uskoro, obecavam :P

:lolol:

pa ti si lud, na kraju ili nećeš iskoristiti wc ili neće biti božijeg igrača koga nema kod prvih 5000 igrača.

Link to comment

Boli njih paja za Svetsko, ako gazda plaća da igra ima da trči i sa jednom nogom...

ima smisla, ne kažem, ali zamisli kako je 1 Agueru, Argentincu i Maradoninom zetu, kad pomisli da bi mogao da propusti svecko i to u Brazilu. na takvim turnirima se stvaraju legende, ne na krejven kotidžu.
Link to comment

:lolol:

pa ti si lud, na kraju ili nećeš iskoristiti wc ili neće biti božijeg igrača koga nema kod prvih 5000 igrača.

 

Slozices se da potpuno bizarno deluje cinjenica da od tima koji me je doveo do 1.5k hocu da odstranim sve osim tri igraca.

I sad dok normalni ljudi putuju negde, ja cu svoja 4 slobodna dana provesti pazljivo prateci svaku boziju utakmicu i ocenjujuci formu Runija, Mate, Smolinga, Dzonsa, Flanagana, Dzerarda, Remzija, Sanje, Koselnog, Amalfitana, Nasrija, Demikelisa, Kompanija, Aguera.

Sve je to deo mog master plana u pet faza -_-

Link to comment

ne mogu da verujem da ti ni Delf ni Bakuna nisu na radaru #dgw37 :fantom:

 

Samo Amalfitano. Jos ozbiljno razmisljam da krenem sa njim u duplom kolu, umesto Remzija/Eriksena. Inace je idealno resenje za 5og srednjaka - jeftin, u relativno pristojnoj formi, dobar raspored u poslednja tri kola, WBA se bori za opstanak. U slucaju da se neko od vedeta povredi, moze da uskoci u svakom kolu i da ima sansu za uraditi nesto

Link to comment

Silva pao na 25% chance.  :isuse: 

 

Timmi, da li mozemo nekako da se dogovorimo? Ti meni pomognes oko opstanka, ja tebi sredim titulu sledece sezone. I kup. I Ligu sampiona. I svetsko prvenstvo.  :naughty:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...