Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

pitanje za iskusniju raju: kolko je bitan faktor na kraju sezone što neki timovi nemaju više za šta da igraju? Sautempton recimo mi se nije ni kupovao, ali Hal je primamljiv zbog dgw37... a opet, do tada najverovatnije ni njima ništa neće značiti te utakmice.

 

Свако место више на табели доноси oтприлике по милион фунти више за клуб. Ако три бода ове године доносе скок од три-четири места у доњем дому Премијер лиге, јасно је колико вреде те четири утакмице и клубовима и играчима који имају премије повезане са пласманом.

 

Са друге стране, има и играча који добијају бонусе за одређени број одиграних утакмица па се клубовима више исплати да их држе на клупи него да им дају паре, нарочито ако им истиче уговор на крају те сезоне па не планирају да их задрже. 

 

Онда, ту су и тренери који боље мотивишу играче: ево синоћ, на пример - Сити игра за титулу а не може да се дигне после пораза од Ливерпула, дакле Пелегрини нула, Кристал Палас игра против Евертона који се бори за Лигу шампиона а Палас практично обезбедио опстанак, дакле Тони Пјулис десетка. 

 

Уосталом, шта има ја да причам, ево има толико људи који су испред мене на табели, па њих питај. Феи на пример. :Jova:

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je sve "moze da bidne, al ne mora da znaci".

Prosle godine je bila prica kako Manc mora da pobedi u SAFovoj poslednjoj utakmici, pa ih WBA i Lukaku istamburali. Ako bih birao, prodao bih odbrambene igrace iz takvih timova. Zadrzao bih ofanzivne

Link to comment

U sledecem kolu derbi - 1. i 2. na tabeli :)

kolko vidim, i u ovom kolu se igrao taj derbi, prvi na tabeli ubedljivo dobio drugog (koji je sad treći). Lezileb je zajeban igrač, ne bih se ja mnogo radovao meču protiv njega. doduše, ako hoćeš titulu moraš da dobiješ City, tako ti je to.

Link to comment

Wayne Rooney has given Manchester United a boost ahead of Sunday’s trip to his old club Everton by training fully for the first time since the Champions League defeat at Bayern Munich.

Runara beše nume da da gol Evertonu? ili sam ja to izmislio? kako god, penje se na listi kandidata za kupovinu u sledećem kolu.

 

oće iko da se usuđuje da kupi 'arija Kejna? ako se i Azar i Jaja uskoro vrate ja ću biti u iskušenju, trebaće para za sve te vedete na sredini.

Edited by malkin
Link to comment

Kane-ara je interesantan prospekt definitivno, posebno kad se uzme u obzir cena. Ja npr jos nisam ni Jay-a istovario pa mi je mozda i zato primamljiv...

 

Rooney se vraca taman na vreme da mi sjebe kolo u Draft ligi :(

Edited by ducca
Link to comment

nisam odavno obraćao pažnju na Arsenal: jel ove najave da se Ozil vraća ugrožavaju Kazorlino mesto u timu? baš ne mogu da se odlučim koga da dovedem umesto Jajeta...

 

btw, opet najavljuju štrajk metroa u Londonu, ars-new u gw36 i cpl-liv u gw37 mogu biti pod znakom pitanja.

Link to comment

ih, pa ko još drži Jaju, Staridža i Azara... Vord i Silva, sa druge strane, morali bi da igraju.

 

Meni svejedno, ne diram nista i procjenjujem da mi je jedna pobjeda u naredna 4 meca dovoljna za baraz a toliko valjda mogu da izvucem.

 

šta sve nećeš učiniti samo kako bi opravdao nepriznavanje poraza u poslednjem kolu :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...