Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeste, i u lepoj uspomeni ce mi ostati ta slika :Djebiga, posteno si me izgazio i fino sam se spustio na zemlju, ali sam resio da ne panicim. ovo stvarno izgleda da je bilo cudno kolo. mada, ako RVP, volkot i benteke budu pauzirali u GW6, bice 1 legitimno:freakoutandpanic.jpgedit. e da, Seme svaka cast!

Edited by malkin
Link to comment

Prasline? Pa gde si ti drugar? Znam da ti ne ide u poslednje vreme , tj. negde od samog pocetka, al to nije razlog da napustis forum...Izbacice te iz lige zbog neaktivnosti... Mozda to i zelis da postignes, i da se resis bedaka ali bi to onda bio potpuno truo takticki pokusaj :sleep: ...Kao sto vidis ,meni odlicno ide. Sa 3 nepotrebne izmene, kolo sam zavrsio sa 25 bodova i to kao najgori u obe lige a za sledece sam napravio jos 5 i sva je prilika da se ni na tome necu zaustaviti, zato ne budi malodusan nije sve tako crno, barem dok ima i gorih :frust:

Link to comment

a i nije tako lose ovo bobijevo sa gomilom transfera. igram protiv Surdilovica koji imaju Barfu, Remzija, Ozila, Runija, sve redom po poslednjoj modi. ako ce vec da me ukanta, daj bar da obavim temeljan remont, 3-7 izmena i tako to...uostalom, ciji je Surdilovic Ltd?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...