Jump to content

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

Bolja jenod Radvanske u svakom pogledu.I uvek je super smirena na konferencijama za štampu i super odgovara.I uvek napominje "kad sam preživela rad sa ocem, sve ću preživeti" :)Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper lee

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolja jenod Radvanske u svakom pogledu.I uvek je super smirena na konferencijama za štampu i super odgovara.I uvek napominje "kad sam preživela rad sa ocem, sve ću preživeti" :)Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Obicno ne gledam te izjave posle meceva ali ovu sam zakacio i dopalo mi se kako je lepo, takticno i umesno prokomentarisala mec. Red pohvale na racun svoje igre, red pohvale na racun onoga sto je Flipkens uradila na ovom turniru, malo podsecanja da je Belgijanka bila povredjena i da zbog toga nije dala maksimum. Nista revolucionarno ali neposredno nakon meca u kojem je igrala tako da bi svako na njenom mestu bio totalno euforican. Edited by harper lee
Link to comment

Uvek je takva, i uvek tako racionalno priča. Pogotovo na kasnijim konferencijamaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

Ajmo Agice.... u inat hejterima :DInače:

"@BBCSporf: BREAKING: Scotland's Andy Murray loses first two sets, but England's Andy Murray comes back to win the following three”
:lolol:Što reče duda, 2015 ima da im 'ebe kevu svima kad bude igrao pod zastavom Škotske
Link to comment

Radwanska se nasminkala... i i dalje lici na neku babetinu koju su izgladnjivali 3 godine :isuse:Lisicki je sa svojom igrom danas i zvanicno sahranila WTA... Radwanska-Bartoli finale, qq

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...