Jump to content

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

pa ti umeš da se nasališ! :lol:a šta je sa finalima? čitam svašta i hoću da znam šta je istina.
U finalima se daje više para.
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper lee

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja navijam za Djokovica kad igra i sve to, ali za mene postoje tri stvari u tenisu koje bih volela da vidim u ovoj generaciji. Bez prefrencija, to su Da djokovic uzme grand slam ( zasluzio je jer je na sljaci ravnopravniji sa rafom nego sto je fed ikad bio)Da mari uzme vimbi i da mu se vise skinu s k. (Jer mi je on jako simpatican kao osoba, definitivno najdrazi lik)Da rafa uzme vise slamova od feda, prosto zato sto je po meni najbolji svih vremena.Na ovom vimbiju postoji sansa da se desi samo jedno od ova tri. Mari nije do sada imao ovakvu sansu, ali plasim se da su toga svi svesni i da ce ga taj pritisak ubiti.

Link to comment

@estel, složila bih se sa sa tobom za prve dve stavke, tj. i meni bi bilo drago da se to ostvaritreće, nikako.čak bih jako volela da nole prešiša rafu po broju slemova jer misilm da je bolji teniser od njega.to što je neko toliko dominantan na jednoj jedinoj podlozi, za mene nikako ne znači da je najboljipa rafa od 12 gs trofeja, osam ima sa rg-ao federeru da ne pričam, on je po meni najbolji ubedljivo, mislim, kad se sve uzme u obzirto što je rafa teniser koji kao da je pravljen da bude najteži mogući mečap za feda i što fed ima negativan skor sa njim, u toj generalnoj oceni ne može da odnese prevagu

Link to comment

Ja sam ubeđen da će osvojiti RG. Što je stariji i svesniji da ima sve manje šanse, mislim da će mu focus biti veći i da će to na kraju da urodi plodom (ako ne bude kontraproduktivno, a verujem da neće), a ruku na srce i to što se Nadal sve više raspada sa svojim kolenima nije da mu neće koristiti u toj nameri...

Link to comment
Ja sam skromniji sa zahtevima.Imam samo jedan - da Novak osvoji sve sto igra dok igra. :kralj:
Plus milijardaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment
Ja sam ubeđen da će osvojiti RG. Što je stariji i svesniji da ima sve manje šanse, mislim da će mu focus biti veći i da će to na kraju da urodi plodom (ako ne bude kontraproduktivno, a verujem da neće), a ruku na srce i to što se Nadal sve više raspada sa svojim kolenima nije da mu neće koristiti u toj nameri...
Tako je Ivan mislio o Wimbldonu :(
Link to comment

e da, ja moram da se ispravimvolela bih da makitm osvoji w kada bude mogao da igra pod škotskom zastavom :s_d: briti su ionako smradovi prema njemu, kada dobija njihov je a kada gubi, onda je škot

Link to comment

Milojevic mora debelo da poradi na tehnici servisa ako misli da se profesionalno bavi tenisom. Smesno je na sta mu servis lici.

Link to comment
@estel, složila bih se sa sa tobom za prve dve stavke, tj. i meni bi bilo drago da se to ostvaritreće, nikako.čak bih jako volela da nole prešiša rafu po broju slemova jer misilm da je bolji teniser od njega.to što je neko toliko dominantan na jednoj jedinoj podlozi, za mene nikako ne znači da je najboljipa rafa od 12 gs trofeja, osam ima sa rg-ao federeru da ne pričam, on je po meni najbolji ubedljivo, mislim, kad se sve uzme u obzirto što je rafa teniser koji kao da je pravljen da bude najteži mogući mečap za fedai što fed ima negativan skor sa njim, u toj generalnoj oceni ne može da odnese prevagu
Slažem se potpuno... ne može biti najbolji teniser neko ko dve godine zaredom ispada odmah na početku Vimbldona, a navodno u najboljim godinama.
Link to comment

e ova bartoli je slučaj za posmatranjena stranu što je igrala sjajno i sasvim zasluženo prošla u finaleali koji je to višak adrenalina, energije, koja hiperaktivnost, mila majkopostaje mi čak i simpatična koliko je opaljena :D

Link to comment
Slažem se potpuno... ne može biti najbolji teniser neko ko dve godine zaredom ispada odmah na početku Vimbldona, a navodno u najboljim godinama.
Covek je igrao pet finala i dva puta osvojio turnir, to sto je dva puta zaredom ispao rano nema nikakve veze s tim kakav je igrac.
Link to comment
e ova bartoli je slučaj za posmatranjena stranu što je igrala sjajno i sasvim zasluženo prošla u finaleali koji je to višak adrenalina, energije, koja hiperaktivnost, mila majkopostaje mi čak i simpatična koliko je opaljena :D
Meni je ona odavno simpaticna samo nisam smeo da priznam. :lolol: Definitivno je specifican lik.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...