Jump to content

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

Nije mogao nikako Verdasco do pobede ovde sa ovako jadnim riternom. Neke sanse je imao dok je udrio slajseve i obuzdavao sebe da izbacuje nekontrolisano po duzini iz bekhenda. Steta jer je Murray bio spreman da ispadne danas.

Devojka mu je iritantna koliko i onedit: na murraya mislim
Stvarno bespotrebno kadriranje nje posle svakog poena, glupa rezija. Mislim, nek se raduje u boksu kolko hoce, ali ne moramo to da gledamo na svakih 30-ak sekundi <_<
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper lee

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Janovic nikad nije servirao Endiju i Novaku na reket, moze biti da se iznenadi kad bude video sta dobija nazad.
Marej je zapravo danas reternirao dosta loše. Ok, to je drugačiji tip servisa, kod Janoviča je to potpuno ravan servis za razliku od Verdaska, ali bez obzira. A sam Janovič je igrao dva poslednja meča protiv Kubota i Melcera koji su dubl igrači i odlični reterneri i izgubio dva ili tri servisa u osam odigranih setova. Bez pretjerivanja, mislim da ima najbolji servis koji se pojavio u poslednjih desetak godina.
Link to comment
Janovic nikad nije servirao Endiju i Novaku na reket, moze biti da se iznenadi kad bude video sta dobija nazad. Meni ovo lici na projektovano finale dva trenutno najbolja igraca na svetu, mada je Verdasko realno mogao ovo da uzme. Ako dodje do tog finala cenim da cu ga gledati bez tona. Vimbldon se poslednji drzao da se ne pretvori u Dejvis Kup ali to ocigledno svuda zavisi od toga ima li domacih igraca za koje moze da se navija. Ovakvu atmosferu nije imao ni Serbian Open kad je Novak igrao u finalima. Strasno.
nece se iznenaditi. prvo jer je vec igrao protiv Murraya, drugo sto Murray nema agresivan retern. to su uglavnom baloncine kojima treba 4-5 sekundi da padnu. doduse padaju uvek u psolednji metar terena, ali ipak su baloni...NJoletov retern je drugacija vrsta zivotinjke. dobijes loptu nazad u noge, ali za manje od 2 sekunde, jednostavno ne stignes da odreagujes. na travi je to pakleno oruzje
Link to comment
Marej je zapravo danas reternirao dosta loše. Ok, to je drugačiji tip servisa, kod Janoviča je to potpuno ravan servis za razliku od Verdaska, ali bez obzira. A sam Janovič je igrao dva poslednja meča protiv Kubota i Melcera koji su dubl igrači i odlični reterneri i izgubio dva ili tri servisa u osam odigranih setova. Bez pretjerivanja, mislim da ima najbolji servis koji se pojavio u poslednjih desetak godina.
Jesu Kubot i Melcer dubl igraci ali to je druga dimenzija riterna u odnosu na Novaka i Endija. Janovic je bez sumnje fantastican server ali riterneri tipa ove dvojice vrlo lepo umeju da iskontrolisu snagu tih flet servisa i pretvore je u svoju prednost kod riterna. Danas je Novak mnogo lakse krotio Berdihov prvi nego drugi servis. Drugim recima, ne mislim da Janovic ima neke ozbiljnije sanse u polufinalu, vece sanse ima DelPo protiv ovog naseg ako ga krene. Than again, nisam davao ni Verdasku nikakve sanse u ovom mecu pa ga je zamalo dobio. Sport je to.Ipak, iznenadio bih se da gledamo bilo koje drugo finale umesto prognoziranog Novak - Endi.
Link to comment
nece se iznenaditi. prvo jer je vec igrao protiv Murraya, drugo sto Murray nema agresivan retern. to su uglavnom baloncine kojima treba 4-5 sekundi da padnu. doduse padaju uvek u psolednji metar terena, ali ipak su baloni...NJoletov retern je drugacija vrsta zivotinjke. dobijes loptu nazad u noge, ali za manje od 2 sekunde, jednostavno ne stignes da odreagujes. na travi je to pakleno oruzje
Zar su njih dvojica igrali? To mi je promaklo.
Link to comment

U stvari. H2H je 1-1, igrali su dva meča. Taj iz Pariza što je dobio Poljak i jedan u DC pre nekoliko godina koji je nešto baš lako dobio Marej...

Link to comment
na redovnom glasanju na mtf-u, janović vodi sa cca 57 % :ohmy:neveruem, pa zar on tako dobro igra ?nisam ga gledala ovih dana uopšte
Glasanja su tamo uvek prvo odraz ličnih želja, pa tek onda realnog stanja :) Ali činjenica je da Janowicz igra jako dobro, nisam ga gledao, ali mislim da ubedljivo vodi po broju asova; plus je faza turnira kad nema šta da izgubi, ostvario je i više nego što se nadao, Murray je pod priličnim pritiskom, namučio se danas itd. Da skratim, mož' da bidne, a ne mora da znači :P
Link to comment

Nisam gledala ceo meč između Mareja i Verdaska, ali moj utisak je da je Marej našao u sebi snage i motiva za pobedu samo da bi sebe poštedeo medijskog linča, koji bi verovatno bio strahovit, pobogu, njihova Glavna Uzdanica još od II svetskog rata , izgubila u četvrtfinalu najvažnijeg i jedino bitnog turnira na svetu, pa bi mu onda opet pomenuli poreklo i sl.

Link to comment

nisam gledala verdaska i endija, ali sada citam komentare na b92 i neki pisu kako je mec namesten da se to vidi od 3 3 u 5 setu. sta je bilo tada da se to vidi? da li je moguce da nameste da endi pobedi u finalu? kako bi to namestili, platili drugom finalisti da izgubi ili sta? ja sam mislila da se samo u fudbalu prodaju utakmice.

Link to comment
nisam gledala verdaska i endija, ali sada citam komentare na b92 i neki pisu kako je mec namesten da se to vidi od 3 3 u 5 setu. sta je bilo tada da se to vidi? da li je moguce da nameste da endi pobedi u finalu? kako bi to namestili, platili drugom finalisti da izgubi ili sta? ja sam mislila da se samo u fudbalu prodaju utakmice.
Naivna si, naravno da se najviše namešta u četvrtfinalu Vimbldona. Javna je tajna da je Verdasko za ovo dobio 100 hiljada eura (da, dobro ste čuli, 100 hiljada eura). Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...