Jump to content

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper lee

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovo sto ja gledam je odlican tenis, a vi kako hocete.
Janovič i Kubot igraju odličan meč, pravi tenis na travi. Marej pokušava samo da prebaci preko mreže i ne uspjeva, komične scene na kraju ovog seta.
Link to comment
Verdasco 2-0 u setovima, WTF?! :lol:
Pri cemu Endi nije iskoristio 0:40 u poslednjem gemu seta. Ako se Verdasko ne uplasi pobede ovo lako moze biti kraj turnira za Lutajuci Bubreg.
Link to comment

da li škotsko trčkaralo može da se vrati ?onomad je to uradio protiv gaskeTA na istom terenuposle toga se toliko istripovao da je izjavio da ima igru za rafu i da može da ga pobediispušio je sa 0:3, naravno

Link to comment
Pri cemu Endi nije iskoristio 0:40 u poslednjem gemu seta. Ako se Verdasko ne uplasi pobede ovo lako moze biti kraj turnira za Lutajuci Bubreg.
nisam gledao... na 2-0 u setovima za NJoleta sam krenuo nazad za NS, dok sam dosao, okupao se i jeo, sada ukljucim i vidim 2-0 u setovima za Verdasca :lol: pisijada jbt
Link to comment
nisam gledao... na 2-0 u setovima za NJoleta sam krenuo nazad za NS, dok sam dosao, okupao se i jeo, sada ukljucim i vidim 2-0 u setovima za Verdasca :lol: pisijada jbt
Nista, sad obidji i jedan krug do Subotice i nazad dok Nando zavrsi. :lolol: Igra Zet opasno, pustio je ruku i forhendi samo sevaju.
Link to comment

Čini mi se da Endi ima plan da do kraja odigra kao rekreativac kako bi na kraju mogao sve da svali na probleme sa leđima, a ono što je činjenica je da je spremio takvu taktiku kao da ga je Verdaskov tata savjetovao šta da igra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...