Jump to content

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

ovo je ono sto sam pricao... Berdych kada je u zoni, covek je potpuno unplayable. morace NJole da mu pritisne bekend, jer forhend je nepogresiv za sada. i to su lopte koje je sabijao iz poprilicno neizradjenih pozicija

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper lee

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne mogu da verujem da jednu jebenu duzu razmenu Novak ne moze da uzme. Previse se oslanja na ideju da ce Berdih da napravi poneku gresku i sve vreme mu igra na reket. Tomas bolji za sada u igri, jedino sto Novak odlicno servira.

Link to comment
Ako je ono gore bilo napusavanje na moj racun, moram da kazem da mi je Agnjeska jedna od omiljenih igracica ali stojim iza onoga sto sam napisao. Super je sve to za osecaj i kretanje i sta sve ne, ali ona jednostavno udara kao neka devojcica koja je jos u razvoju i zato mi je cudno kako je juce dobila Kineskinju.
Ako mislis na moj post, ne, citirao sam deo tvog posta kao primer, dosta ljudi tako razmislja - s tim sto je ne vole. :D Volim i ja da gledam teniserke koje igraju agresivno i imaju napadacke varijacije, a one ce sve svoje kvalitete [pre svega te napadacke varijacije] pokazati upravo protiv igracica poput Radvanske.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...