Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

igra prvi mec, u 2 po nasem, 1 po britanskom pocinju...takodje, moguce da gresim, ali tradicija na Wimbledoneu je da ne mozes svaki mec da igras na centralnom a NJole je do sada odigrao sve na centralnom, plus polufinale i finale se sigurno igraju na centralnom... tako da, nisam nesto iznenadjen
Mogli su protiv dobrog Zeremija da ga stave na br. 1. -_-Ionako osvaja tako da nema veze. :0.6:
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper lee

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Danas je koncentracija antipatičnih likova prešla kritičnu granicu moje tolerancije. Na jednom kanalu Štepanek i Paes, ne znam koji mi više podiže pritisak (Štepaneku može lepotu da popravi samo reinkarnacija), a na drugom kanalu Marion Bartoli :puke:

Edited by Arkadija
Link to comment
Na jednom kanalu Štepanek i Paes, ne znam koji mi više podiže pritisak
Antipatični možda jesu, ali ono što oni igraju u dublu je pravi estetski užitak, praznik za oči.
Link to comment

kod zena znaci Flipkens, Radwanska i Bartoli u polufinalu?! are you fucking kidding me?! :isuse:znaci Lisicki da spasi konacnu smrt WTA

Link to comment

Au, brate.Ako Sabine ne uzme titulu, mislim da ću da prestanem da gledam WTA.Karen frikin Flipkens i Aga konstruktor, qqedit : :lolol: maltene u istom trenutku

Edited by Garnirung
Link to comment

Ponadah se da ce Kvitova nekako dobiti, kako bi isprasila Bartoli u polufinalu, ali...Radwanska smara za sve pare. Flipkens igra odlicnu sezonu, njoj nemam sta prigovoriti.Nista, za Lisicki do kraja.

Link to comment

Radvanska nema snage, samo vraca dok protivnice ne pogrese. Ali vraca jebeno dobro, sto me isto cudi jer nije ni brza :huh: Imam filing da Flipkens uzima, igra lepo u zadnje vreme. Sve to na stranu, roknuh 100 jura na brata Novaka da osvaja, kvota 1.80. Berdiha bi trebao da dobije relativno lako, sa Delpom bi se mozda pomucio malo a Ferera bi ponizio, dok u finalu moze biti svasta ako prodje Janovic, dok ce Mareja svakako ruzno jebati. Dakle, vec sam uzeo lovu, opusteno.

Link to comment

Berdych mu je daleko tezi ispit nego Delpo ili Ferrer... no, bude li igrao kako ume, nece mu biti problem nijedan od trojice. mozda cak ni Murray nece moci protiv njega ako bude odigrao kako ume... doduse, sve to je sbbkbb, papir trpi sve, i slicno. dok ne izadje na teren, nista ne znamo

Link to comment

ih, pa novak kada bi uvek igrao kako ume, gde bi mu bio krajal' on ponekad u jednom jedinom meču ima nekoliko različitih izdanjaono, ne može se uvek igrati na 100 %, zavisi kakav će mu biti danprotiv hasa je počeo baš nervozno, ali srećom pa je has bio još nervozniji.u današnjem meču očekujem da berdih počne bolje.biće napaljennisam ga uopšte gledala na ovom turniruipak, u kakvoj god formi da je berdih, novak može da ga dobijepod jednim uslovom : da igra agresivnokampovanjem 3-4 m iza osnovne linije to neće biti mogućeali jasno je to i novaku, seća se on te 2010-te bolje nego mi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...