Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper lee

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

zašto, o zašto su svi za koje navijam glupi ko qrac :isuse: ?evo li npr, ima i više nego dovoljno da sabije ovu negledljivu radvansku, ali jok, glupa je ko noć. brlja za sve pare

Link to comment
Lepi Rade i Paes u dublu..kakav kvartet obraza za samaranje
uzese Sexy i Paes drugi set :isuse:nista, 1-1 je, i dalje Ziki i Benneteau nisu u zaostatku... samo da ne prave gluposti kao sada, tipa da izgube 2 servisa u setu :s
Link to comment

kako bih ja ovu linu nalupala da sam joj trener neki al' verovatno bi bilo džaba kad pameti nema :isuse: ostaje mi da se nadam da će sabine izbambusati ovu uš dosadnu, kako i dolikuje

Link to comment

Novak na terenu broj 1 sutra. Britanci koriste poslednju sansu da ga se nekako rese pre finala sa Domacom Uzdanicom. <_<

Link to comment

Novaka to ne bi smelo da dotakne uopšte. Jeste da je danas izjavio da baš voli da igra na Centralnom terenu, ali ni teren br. 1 nije obližnja livada. Jedino ako su ga stavili da igra uveče, a tamo nema reflektora i krova.

Edited by Arkadija
Link to comment

igra prvi mec, u 2 po nasem, 1 po britanskom pocinju...takodje, moguce da gresim, ali tradicija na Wimbledoneu je da ne mozes svaki mec da igras na centralnom a NJole je do sada odigrao sve na centralnom, plus polufinale i finale se sigurno igraju na centralnom... tako da, nisam nesto iznenadjen

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...