Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper lee

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lolol: Nema Novak egzekutorski mentalitet, mora on da odigrao kao neka mlohava babetina kada samo treba da završi meč. Mari će to znati kako da iskoristi, ako pre Marija neko drugi to ne iskoristi.
Link to comment
zavrsio u isto vreme kada i Berdych... prva osveta servirana... za dva dana ide sledeca :s_dj:
A onda u 1/2f i osveta Delpu za olimpijadu! :D Jedino ne znam za sta ce se Mareju svetiti? Za US open? :unsure:
Link to comment

Da je odservirao za mec na 5:3 ovo bi bio gotovo savrsen mec za Novaka, uzimajuci u obzir da je mali pad u drugom setu posle onog ciscenja u prvom bio ocekivan. Servis i ritern su opet sljakali odlicno u vecem delu meca. Steta sto Novak nema vrhunski BH slajs, da ga ima bio bi maltene nepobediv na travi.

Link to comment
osveta je krenula:1. haas - done2. berdych3. del potro4. murraysve duznici sa wimbledona
Fali samo Federer od prošle godine.Ovaj treći set mi se ne sviđa, očigledno je imao strah od Hasa u podsvjesti pa je krenuo da igra plitko. Berdih je danas igrao dosta dobro i to bi ipak mogao biti ključni meč na turniru, iako su svi mislili da je ovaj.Btw, ne znam da li Delpo može da prođe Ferera, protiv koga generalno teško igra, a prošle godine ga je ovaj baš počistio na Vimbldonu. Što bi naravno bio još jedan dobar rezultat za Đokovića.
Link to comment

aaaaa, al' ste se vi ovde nervirali :D ja bogme ništa, čak ni kad nije odservirao za meč.videlo se da je sve u njegovim rukamanisam gledala taj meč 2010-te kada je nole izgubio od berdiha na wmožda baš zbog toga (ili usprkos tome, ne znam) mislim da je u tim mečevima uvek rezultat 90% na novakovom reketumnogo ću se neugodno iznenaditi ako u tom meču bude ozbiljne pretnje za novakaonaj poraz iz rima neću ni da komentarišem, sve sam ubeđenija da je to bila glupoa novakova taktika izbegavanja rafee da bi se na rg susreo sa njim na krilima pobede iz mc

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...