Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper lee

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedino je Janovic od nešto opasnijih, mada tu je i ludi RobredoJebem li ga, i Viktor ^_^

Edited by Garnirung
Link to comment
Smešno i pomalo žalosno je to sa tim starim igračima koji se povlače i vraćaju toliko puta da prestaneš da brojiš (Has, Davidenko, Hjuit, Nalbandijan..). Za to je kriv Fed koji tvrdoglavo odbija da završi karijeru. Ja bih volela da i on ispadne u sledećem kolu, i na svakom narednom turniru da ispada u prvom, drugom kolu i konačno da završi karijeru i ne blamira sebe više.
I ko bi reko da će mi se želja ostvariti?! Oleee! :D
jel ima na ovom forumu banovanje za glupost? covek ima 36 uzastopnih 1/4finala, and counting... i blamira se?! :isuse:daj dete, vrati mami nalog i ne pisi svasta
not anymore :evil:
Link to comment

old skul serve n volley stahovski :D kakve voleje je danas odigravao, majstorski. Mislim da je to najvise i zbunilo feda, nije ocekivao da ce tamo sto i neki igrac sveta da tako perfektno odigra... Ispao je bas piiip sto ga nije sacekao da zajedno izadju s terena, podvio rep i pobegao ko pseto...

Link to comment

Kakav džinks, ovo se rijetko viđa.Stahovski je i ranije dosta obećavao, a onda se bacio u činovnike, valjda će ga ovo vratiti tenisu.

Link to comment

AJmo malo prognoze.... Ko od navedenih ide u polufinale: Stahovski, Melzer, Manarino, Brown, Almagro, Janovič, Kubot ili Per?

Link to comment
AJmo malo prognoze.... Ko od navedenih ide u polufinale: Stahovski, Melzer, Manarino, Brown, Almagro, Janovič, Kubot ili Per?
Almagro, lagano
Link to comment

Ovo je jedan od boljih Wimbledona, jedva čekam da gledam finale Nishikori - Robredo :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
nisam mu vido facu. kaki je bio?
Ko popišan, kaki bi bio. I odmah je pobegao sa terenaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...