Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

sad sam se setila kuknjave nekih fankinjatm kada je nadal prešao na majice sa rukavimabile su jako nesrećne jer neće više uživati u pogledu na rafina ''bronzana ramena orošena znojem'' :ajde: lisicki je super, drago mi je da je izbcila onu izblajhanu sa veštačkim trepavicama, jbt, ladno da je staviš iza neke tezge na buvljaku u pančevu

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na trenutak mi čak bude žao Mareja koliku mu tenziju prave sunarodnici, ali to samo na kratko... :D

Andy Murray says advice he received from Sir Alex Ferguson ahead of hisWimbledon semi-final against Jerzy Janowicz is like "gold dust".The world number two spent 20 minutes talking to the former Manchester United boss on Wednesday evening."He was giving me advice on how to handle certain pressures and expectations and to get that kind of advice from him is like gold dust," says Murray.
_68562514_murrayrecord1.jpg_68562516_andymurray1.jpg_68562518_monmurray1.jpg:isuse:
Link to comment
sad sam se setila kuknjave nekih fankinjatm kada je nadal prešao na majice sa rukavimabile su jako nesrećne jer neće više uživati u pogledu na rafina ''bronzana ramena orošena znojem'' :ajde:
titjer je hteo da ukine pdf tenis zbog toga. bio je u depresiji kada je Rafa promenio majice sto nosi...
lisicki je super, drago mi je da je izbcila onu izblajhanu sa veštačkim trepavicama, jbt, ladno da je staviš iza neke tezge na buvljaku u pančevu
buvljak u pancevu, to, to! :lol: a sve vreme sam se pitao na koga me podseca jebemti! kada ono tetkice sa pijace, ko 2 i 2
Link to comment

Moram ovde da stanem u odbranu Radvanske iako je uopste ne volim kao igracicu. Preterujete.Sto se pozdrava posle meca tice slicnu stvar je napravio Federer nakon njegovog poraza od Stahovskog. Neko ko je toliko puta osvajao Vimbldon morao bi da zna pre Agnjeske da se na Central Courtu protivnik uvek ceka da se zajedno izadje s terena, zbog kraljevske lozhe. Iz tog razloga se intervjui sa pobednikom meca ne obavljaju na terenu vec nakon izlaska sa njega.

Link to comment
Moram ovde da stanem u odbranu Radvanske iako je uopste ne volim kao igracicu. Preterujete.
ja i ne spadam baš u njene hejterečak na neki način poštujem i njenu igru, mada mi se ne dopadaa što se imidža tiče, brate mili, to nije preterivanje nego gola istinakoga si još video da igra sa nadograđenim trepavicama
Link to comment

Da se ne lažemo, i Jelka igra sa po kila šminke na faci, a ne vidim da se to nešto razlikuje od nadograđenih trepavica :D

Link to comment
[/size]ja i ne spadam baš u njene hejterečak na neki način poštujem i njenu igru, mada mi se ne dopadaa što se imidža tiče, brate mili, to nije preterivanje nego gola istinakoga si još video da igra sa nadograđenim trepavicama
Da budem iskren, ne bih ni primetio nadogradjene trepavice tako da, sto se mene tice, sve igracice bi komotno mogle da igraju sa tim trepavicama a ja ne bih ni znao.
Link to comment
O bože, raspravljate o trepavicama :lolol: a ovi se uveliko mlateПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Razbijamo nervozu.Uveren sam da Novak ovo osvaja jer (paradoksalno) iz nekog razloga nikad nisam bio toliko nervozan na nekom turniru nego sto sam na ovom Vimbldonu. Jedva gledam meceve, obigravam oko televizora kao manijak i izvodim rituale sa premestanjem, sedenjem, ustajanjem i odlaganjem predmeta na tacno odredjena mesta. Nemam pojma koji mi je andrak.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...