Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Tačno... ja mislio više na simbiozu crkve i države... mada je kod nas uticaj u stvari obrnut :D

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment

Oce, oce, samo sto nije, braca Turci bi ih sa desnom rukom vezanom na ledjima i skakucuci na 1 nozi...

Srecom :fantom:

Koga sve? Verujem ja da je Turska vojska jaka, ali kolaju svakakvi mitovi cini mi se o oruzanoj formaciji koju lokalni SNS-ovci razoruzaju, skinu do gole koze, vuku po patosu i ponizavaju.

Link to comment

Uzgred, 4 dana su prošla a RTE još uvek nije razgovarao sa Obamom. Mislim da jeste sa svima ostalima.

 

 

 

Washington 20:05

Predsjednik Republike Turske Recep Tayyip Erdogan je s američkim predsjednikom Barackom Obamom u utorak telefonom razgovarao o ekstradiciji Fethullaha Gulena.

 

Link to comment

Državna religijska uprava. U Turskoj ne postoji samostalna verska organizacija na foru SPC, država ima punu kontrolu.

pa zato i kažem - politička organizacija, kakve to ima veze sa verom

bog valjda prašta svima, tj. i alah, pretpostavljam

Link to comment

Koga sve? Verujem ja da je Turska vojska jaka, ali kolaju svakakvi mitovi cini mi se o oruzanoj formaciji koju lokalni SNS-ovci razoruzaju, skinu do gole koze, vuku po patosu i ponizavaju.

Kad je o Grcima i povratku Konstantinopolja rec, dovoljni su i ti Turci sto su samo u gacama  :fantom:

Link to comment

Koga sve? Verujem ja da je Turska vojska jaka, ali kolaju svakakvi mitovi cini mi se o oruzanoj formaciji koju lokalni SNS-ovci razoruzaju, skinu do gole koze, vuku po patosu i ponizavaju.

 

Јел то иста она војска која прави мини Вуковаре по истоку земље и која се деценијама бори против ПКК? Мало ми чудно то свршавање на њену непобедивост.

Link to comment
×
×
  • Create New...