Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Pa ajd daj snimak er te bea (ili er te esa) gde se vidi kako regrute biju kaisevima, sto si se stiso? jel i tebi treba da verujem na rec?

Nisu kaiševima, bilo opasno prići, goreli ljudi.

Link to comment

pa već ti je ponitjak objasnio da tada nije bilo mobilnih

 

ali ok, možda je bolje živeti u u uverenju da smo mi 1 primer civilizovanisti

pa kako da ti kazem postoji lose, a postoji i gore.

 

To sto smo mi pre dvadeset godina bili losi ne znaci da ne smemo da konstatujemo da su ovi sada gori od nas.

 

E sad dal' ce tebi ili meni da se nadimaju grudi od ponosa sto su ovi ipak necivilizovaniji od nas je nesto sto ja ne nameravam da diskutujem sa tobom, jer si ti to meni naprosto ucitala u nastupu pravednog gneva sto sam se uopste usudio da primetim da je ovakav tretman protivnika izuzetan.

Link to comment

A valjda ce tim govnarima presusiti nafta pa onda totalna zaplena svih milijardi u vestern bankama i vratiti ih na kamile i satore. Na zalost njanjavi zapad vise nema herca za to a govnari ce da pumpaju kintu i stimulisu mase ludaka

 

Најјаче је кад погледаш слике Кабула или Могадиша из шездесетих или седамдесетих.

 

Ајан Хирси Али пише да је и у Сомалији циркус почео кад су почела да долазе та муслиманска браћа, а они су ми опасно супротстављену полусекуларном арапском национализму/социјализму који је обично био просовјетски, али и данас смета савезницима полуфеудалних краљевина и емирата из Залива... 

Link to comment

pa već ti je ponitjak objasnio da tada nije bilo mobilnih

 

ali ok, možda je bolje živeti u u uverenju da smo mi 1 primer civilizovanisti

Meni je zao sto ne umem da nadjem te un dokumente o metodama torture na balkanu. Ima tu svacega pa i mucenja let lampom i zabijanjem eksera u glavu a cupanje noktiju mu dodje kao tradicional mejnstrim i nije rec o propagandnim uradcima zaracenih strana vec o dokumentima un. Duda je u pravu ali tanka je glazura finoce u evropljana. Recimo drugi svetski rat i torture u konclogorima i to sve u evropi a bogme svi evropski narodi imali svoje predstavnike u tome jer u ss bilo i skandinavaca holandjana francuza baltickih naroda ukrajinaca i ah da bosnjaka

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

pa kako da ti kazem postoji lose, a postoji i gore.

 

To sto smo mi pre dvadeset godina bili losi ne znaci da ne smemo da konstatujemo da su ovi sada gori od nas.

 

E sad dal' ce tebi ili meni da se nadimaju grudi od ponosa sto su ovi ipak necivilizovaniji od nas je nesto sto ja ne nameravam da diskutujem sa tobom, jer si ti to meni naprosto ucitala u nastupu pravednog gneva sto sam se uopste usudio da primetim da je ovakav tretman protivnika izuzetan.

Ovi sada su amnesty international za ono što smo mi™ i njihovi™ radili jedni drugima.

Ali imaju šanse da nas stignu.

Link to comment

Nisu kaiševima, bilo opasno prići, goreli ljudi.

 

...i na kraju ispade da to onomad uopste nije bilo isto kao ovo sad, pa i ne moze da se poredi. kao sto hleb namazan pekmezom ne moze da se poredi sa neoljustenim krastavcem.

Link to comment

...i na kraju ispade da to onomad uopste nije bilo isto kao ovo sad, pa i ne moze da se poredi. kao sto hleb namazan pekmezom ne moze da se poredi sa neoljustenim krastavcem.

Čekaj, ti reče da nije bilo gore, a sada nije isto jel ove šibaju kaišem a one su pržili?

A ako bi bilo i toga onda bi verovatno merili širinu kaiša i brzinu zamaha.

Ok.

Link to comment

1f198.png203c.png1f525.png#Turkey ... over 45,000+ people have been affected by Erdogan purges. List can be extended daily. #TurkeyPurge

 

CnvAuAOUMAA4blM.jpg

https://twitter.com/OnlineMagazin/status/755433156015194112/photo/1

 

Turkey's broadcasting watchdog on Tuesday canceled licences of all radio and television stations determined to have links with a religious movement whose followers are accused of staging a failed coup.

 

The Radio and Television Supreme Council (RTUK) said in a statement on its website it took the decision at an extraordinary meeting convened following the failed July 15 attempt to overthrow President Tayyip Erdogan.

 

http://www.reuters.com/article/turkey-security-television-idUSI7N1A3000?feedType=RSS&feedName=cyclicalConsumerGoodsSector&utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

 

Stanice koje su u pitanju:

TV: STV, Samanyolu Haber, Samanyolu Haber Radyo, Can Erzincan TV, Kanal 124, Yumurcak TV, Hira TV, MC TV, Dünya TV, Kanal Türk, Bugün TV, Mehtap TV. RADIO: Berfin FM, Kanal Türk Radyo, Burç FM, Samanyolu Haber Radyosu, Radyo Mehtap, Haber Radyo Ege, Dünya Radyo, Radyo Küre, Merkür TV, Esra Radyo, Tuna Shoping TV, Samanyolu Haber RadyoAnadolu.

 

https://www.cihan.com.tr/tr/rtuk-feto-yanlisi-yayin-kuruluslarinin-lisanslarini-iptal-etti-2103563.htm

 

E sad nije nikakav Sputnjik, već The Times:

Fourteen Turkish navy ships remained at sea and unaccounted for last night amid concerns that their commanders may be coup conspirators seeking to defect.

Admiral Veysel Kosele, the commander of the Turkish navy, has been out of contact since Friday night’s botched coup, a source confirmed. It is not known whether he was an instigator of the attempt to oust President Erdogan or is being held hostage by collaborators on the run.

Last night the president said that he was almost assassinated when the resort in southwest Turkey where he was staying was stormed and two of his bodyguards killed.

http://www.thetimes.co.uk/edition/news/turkish-navyships-still-missing-after-botched-coup-nj8vj8xjz

 

 
 
 
Edited by vememah
Link to comment

Recimo drugi svetski...

Recimo da je to bilo pre 70 godina, a da je ovo u Istambulu bilo juce.

 

Recimo da su danas u Teheranu obesili pedera na vrh' bandere zato sto je peder. To se desava tamo, s vremena na vreme takav im zakon. Kad to cujes, jel' ti prva reakcija "e da to su radili i u Evropi pre 150 (ili kolko vec ima od tada) godina"?

 

Cemu to foliranje, Pontijace?

Link to comment

Најјаче је кад погледаш слике Кабула или Могадиша из шездесетих или седамдесетих.

 

Ајан Хирси Али пише да је и у Сомалији циркус почео кад су почела да долазе та муслиманска браћа, а они су ми опасно супротстављену полусекуларном арапском национализму/социјализму који је обично био просовјетски, али и данас смета савезницима полуфеудалних краљевина и емирата из Залива...

To ludilo naftnih vladara. Nije im dovoljno davjenje u raskosi tajno orgijanje drogiranje perverzije nego moraju da prave sranja pumpajuci religiju mira. Sta da kazem osim pizda materina amerima i rusima jer imbecili zajednicki nisu uspeli da sacuvaju balans moci i sada se svi ludi polako otkacinju sa lanca i nema nacina da se sazna dokle ce to i kako ce a tehnologija sve naprednija i lude sve teze kontrolisati jer i oni umeju da je koriste. Cudo jedno sta jedan kamion moze uprkos serverima kamerama prismotrama a tek na planu dogovaranja i taktika pa net je majka za ludake

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Čekaj, ti reče da nije bilo gore, a sada nije isto jel ove šibaju kaišem a one su pržili?

 

Ja rece da ne moze da se poredi, kao sto ne moze da se poredi hleb sa pekmezom i neoljusteni krastavac, iako su oba jestiva. Dal je krastavac gori od pekmeza ostavljam tebi da prosudis.

Link to comment

Pa pratio sam taj rat uBosni preko CNNa, svakodnevno. Svasta su prikazivali ali bicevanje polugolih regruta nisu. Najdalje dokle se dobacilo su zarobljenici koji u horu recituju "mi smo zarobljenici vojske republike srpske...". I tu se digla opaka dzeva sto ih je vojska RS terala da to rade, a nisu bili ni polugoli, niti vezani, niti bicevani. 

 

Tek bacanja pod tenkove nikad nisu prikazivali, a cenim da nisu jer ni toga nije bilo. Ne racunam izlazak pred tenkove, nego bas da legnes, da te vozac ne vidi da si ispred njega.

 

  

Ja rece da ne moze da se poredi, kao sto ne moze da se poredi hleb sa pekmezom i neoljusteni krastavac, iako su oba jestiva. Dal je krastavac gori od pekmeza ostavljam tebi da prosudis.

Da ne gubimo vreme.

Svako dobro, iskreno.

Link to comment
×
×
  • Create New...