Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

mislim da bi ti koristilo da se malo informises o poslednjem ratu u bosni

cisto da ne zivis u zabludi

 

ert je potpuno odlepio

Pa pratio sam taj rat uBosni preko CNNa, svakodnevno. Svasta su prikazivali ali bicevanje polugolih regruta nisu. Najdalje dokle se dobacilo su zarobljenici koji u horu recituju "mi smo zarobljenici vojske republike srpske...". I tu se digla opaka dzeva sto ih je vojska RS terala da to rade, a nisu bili ni polugoli, niti vezani, niti bicevani. 

 

Tek bacanja pod tenkove nikad nisu prikazivali, a cenim da nisu jer ni toga nije bilo. Ne racunam izlazak pred tenkove, nego bas da legnes, da te vozac ne vidi da si ispred njega.  

Link to comment

Ukupno nekih 30 hiljada škartiranih za sada. Na 3 miliona javnih službenika to mu dođe 1%. Neće sistem da se uruši.

 

30K ljudi sa vrha.

Neće sistem da se uruši, ali će underground movement da dobije solidan leadership, i da vreba odgovarajući trenutak.

 

Kosovo 1990. ^_^

Link to comment

30K ljudi sa vrha.

Neće sistem da se uruši, ali će underground movement da dobije solidan leadership, i da vreba odgovarajući trenutak.

 

Kosovo 1990. ^_^

kao da će preživeti "suđenje"...

Link to comment

Pa pratio sam taj rat uBosni preko CNNa, svakodnevno. Svasta su prikazivali ali bicevanje polugolih regruta nisu. Najdalje dokle se dobacilo su zarobljenici koji u horu recituju "mi smo zarobljenici vojske republike srpske...". I tu se digla opaka dzeva sto ih je vojska RS terala da to rade, a nisu bili ni polugoli, niti vezani, niti bicevani.

 

Tek bacanja pod tenkove nikad nisu prikazivali, a cenim da nisu jer ni toga nije bilo. Ne racunam izlazak pred tenkove, nego bas da legnes, da te vozac ne vidi da si ispred njega.

Pa ok ali bosna je periferija nekadasnjeg turskog komonvelta kao i srbija uostalom pa je bilo i neke diskrecija. Ima negde na netu klasifikacija metoda torture u bosni davno citao a to je da pamet stane od uzasa i rec je o dokumentima un

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

I da. Onda nije bilo smartfonova ovakvog interneta itd plus sto je onaj koji lezi ispred tenka spin fotka jer je tenk bio parkiran na toj lokaciji verovatno je i motor bio ugasen

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Pa pratio sam taj rat uBosni preko CNNa, svakodnevno. Svasta su prikazivali ali bicevanje polugolih regruta nisu. Najdalje dokle se dobacilo su zarobljenici koji u horu recituju "mi smo zarobljenici vojske republike srpske...". I tu se digla opaka dzeva sto ih je vojska RS terala da to rade, a nisu bili ni polugoli, niti vezani, niti bicevani. 

 

Tek bacanja pod tenkove nikad nisu prikazivali, a cenim da nisu jer ni toga nije bilo. Ne racunam izlazak pred tenkove, nego bas da legnes, da te vozac ne vidi da si ispred njega.  

ha, pa ti što su pevali, njima je verovatno i bilo do pesme jer su preživeli

 

veruj mi, bilo je tu mnogo gorih stvari od bičevanja, ali se nije baš slikalo za novine

a u bosni su (kao uostalom i u hrvatskoj i sloveniji) napadani i ubijani regruti, koji su se tu gde su se zatekli, našli pukim slučajem

to je bio vrhunac idiotluka, po tome me ovo stanje sada u turskoj potseća na te nesrećne dane u bosni

 

sve, sve, ali pusti bre vojnika koji je tu pao s kruške

Link to comment

Dalo se ocekivati. Gledao te noci al dzaziru balkan. Koje su ono bile orgazmicke reakcije kada je postalo ocito da puc propada. Jedna analiticarka nije odolela da uporedi tursku vojsku na jna koja je pucala na svoj narod u bosni, naravno pod svojim narodom je mislila na bosnjake. Fejsbuk prsti od komentara bosnjaka koji arlaucu u slavu sultana i arlaucu mrznjom protiv amerike koja je organizovala puc i kojoj zele sto brzi i krvaviji kraj. Ako nista drugo bar znamo ko pumpa ogroman novac da rajca sledbenike religije mira na planeti

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

 

Propagandno glasilo familije Al Thani isto tako izveštava i o Egiptu ali tamo komšije iz Rijada zasipaju milionima pučiste a ne MB

Link to comment

 

veruj mi, bilo je tu mnogo gorih stvari od bičevanja, ali se nije baš slikalo za novine

 

E pa necemo tako da se igramo. Ja tebi sliku, ti meni "veruj mi na rec, bilo je i gore". Pa poenta televizije je bas u tome, da eleminise prepric i preuvelicavanja.

Link to comment

Pa pratio sam taj rat uBosni preko CNNa, svakodnevno. Svasta su prikazivali ali bicevanje polugolih regruta nisu. Najdalje dokle se dobacilo su zarobljenici koji u horu recituju "mi smo zarobljenici vojske republike srpske...". I tu se digla opaka dzeva sto ih je vojska RS terala da to rade, a nisu bili ni polugoli, niti vezani, niti bicevani. 

 

Tek bacanja pod tenkove nikad nisu prikazivali, a cenim da nisu jer ni toga nije bilo. Ne racunam izlazak pred tenkove, nego bas da legnes, da te vozac ne vidi da si ispred njega.

 

Hoće to kada se čovek informiše preko cnn-a.

Dobrovoljačka i Tuzlanska kolona pa pogledaj kako su prolazili regruti.

Link to comment

1. Nije se niko bacio pod tenk nego je lik poluteatralno legao ispred parkiranog tenka, postoji određena razlika između te dve postavke.

2. To sa opasačem je usledilo nakon što su ovi vezani pucali u meso uz podršku helikoptera odozgo, izginuli neki ljudi. Kapiram da bi im okupljena masa bilo gde u Evropi posle toga poslužila čaj i kolače ali eto, u Turskoj stvari funkcionišu malo direktnije.

 

 

Edit: možda misliš na ovaj snimak. OK, to je već autentično ludilo mada mi ipak deluje da je lik iskusno ciljao sredinu znajući da tako neće zaginuti.

 

A cuj, poluteatralno lego...  :lol:

 

Evo da te pitam nesto, dal si do petka pre podne pretpostavljao da medju tvojim sugradjanima ima ljudi koji bi za Erdogana poluteatralno legli pod tenk? Ili da legnu al da ciljaju da bude izmedju gusenica? 

 

Meni bre to mnogo hevi ludilo. Znam 100% da to niko ne bi uradio za Vucica, a i za Putina i Lukasenka sam prilicno siguran da si niko ne bi cimao da leze makar poluteatralno.

 

 

Zajebavaš

 

Nije to ono što je nejasno, nego kako se pučem skida jedna, u tom momentu, prilično popularna vlada. 

Pssst. O tome cemo u sledecem krugu rasprave o raspadu YU, kad neko kaze da je trebala JNA da devedeset prve izvede udar i pohapsi Milosevica i Tudjmana. :P

Link to comment

Hoće to kada se čovek informiše preko cnn-a.

Dobrovoljačka i Tuzlanska kolona pa pogledaj kako su prolazili regruti.

 

kako da pogleda kad nije bilo na ccn-u?

Link to comment

E pa necemo tako da se igramo. Ja tebi sliku, ti meni "veruj mi na rec, bilo je i gore". Pa poenta televizije je bas u tome, da eleminise prepric i preuvelicavanja.

 

pa već ti je ponitjak objasnio da tada nije bilo mobilnih

 

ali ok, možda je bolje živeti u u uverenju da smo mi 1 primer civilizovanisti

Link to comment

Hoće to kada se čovek informiše preko cnn-a.

Dobrovoljačka i Tuzlanska kolona pa pogledaj kako su prolazili regruti.

Pa ajd daj snimak er te bea (ili er te esa) gde se vidi kako regrute biju kaisevima, sto si se stiso? jel i tebi treba da verujem na rec?

Link to comment

Propagandno glasilo familije Al Thani isto tako izveštava i o Egiptu ali tamo komšije iz Rijada zasipaju milionima pučiste a ne MB

A valjda ce tim govnarima presusiti nafta pa onda totalna zaplena svih milijardi u vestern bankama i vratiti ih na kamile i satore. Na zalost njanjavi zapad vise nema herca za to a govnari ce da pumpaju kintu i stimulisu mase ludaka

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment
×
×
  • Create New...